999 rezultate për

juve

LIVE/ Ronaldo flet për herë të parë si pjesë e Juventus Të gjithë tifozët e Juventusit janë në delir. Sot është “Dita e Ronaldos”. Pasi zbarkoi dje për herë të parë në tokë
Tifozët juventin surprizojnë Ronaldon (FOTO LAJM) Sot është dita e madhe e prezantimit të Ronaldos te Juventus, ku deri më tani ai ka kaluar me sukses provat mjeksore dhe
Ronaldo i "dashuruar" me Juventus, këndon bashkë me tifozët (VIDEO) Cristiano Ronaldo tashmë ndodhet në Torino, pranë klubit të Juventus ku ka kryer edhe testet mjekësore. Paraditen e
Madhështore, si u prit Ronaldo nga juventinët (VIDEO) Tifozët e Juventusit janë “çmendur” për ardhjen e Ronaldos. Ata treguan edhe një herë se si pritet lojtari i ri në sk
"Bisha" kryen testet mjekësore te Juventus, në këtë orë prezantohet Cristiano Ronaldo tashmë ka përfunduar edhe testet mjekësore me Juventusin, ku pas vetëm disa orësh pritet prezantimi i
Më në fund tifozët juventin shohin "idhullin" e tyre të ri (VIDEO) Transferimi i Cristiano Ronaldos te klubi i Juventus është bërë temë diskutimi prej disa ditësh. Në fillim u tha se
E bujshme! Milan kërkon "yllin" e Juventus Klubi i Milanit ka mbetur pa trajner dhe pa president. Por pavarësisht kësaj pornarët e këtij klubi "Elliot" vazhdon
Habit gazetari: Juventus ishte plani B i Ronaldos, donte një klub tjetër Tashmë Ronaldo është lojtarë i Juventus, por polemikat mbi këtë kalim vazhdojnë ende. Së fundmi po qarkullon një laj
Marcelo te Juventus? Nisin bisedimet Ditë më parë PSG ka nisur bisedimet për shërbimet e Alex Sandros dhe kanë bërë një ofertë prej 40 milionë eurosh, i cili
De Biazi: Ndihem i tradhtuar, nga stoli i Polonisë te Kroacia e Ronaldo Gianni De Biasi, ish-tra jneri i Kombëtares së Shqipërisë, është rikthyer të flasë për median italiane, më konkretisht p
Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
Programi i ditës së prezantimit të Cristiano Ronaldos tek Juventusi (FOTO LAJM) Ditën e hënë Cristiano Ronaldo do të prezantohet si futbollist i ri i Juventusit. Të hënën pritet të mbërrijë në Tori
Ronaldo-Juventus, e nisin me përplasje, klubi ka pakënaqësi Cristiano Ronaldo tashmë është blerja më e bujshme e kësaj merkatoje. Në fillim nga të dy palët dukej se të gjithë i
Juventus konfirmon datën se kur do të prezantohet Cristiano Ronaldo Juventusi ka konfirmuar ditën se kur do ta prezantojë zyrtarisht Ronaldon në Juventus. Sipas faqes zyrtare të Juves n
Shifra të çmendura, shikoni sa fanella të CR7 janë shitur në Itali ditën e parë Në 10 korrik Kristiano Ronaldo u zyrtarizua tek Juventusi, dhe 24 orë më pas, plot gjysmë milioni fanella të portugezit
Juventus afër ri-nënshkrimit me Paul Pogban Juventusi mund të bëj përpjekje për të ri-nënshkruar me Paul Pogba këtë verë nëse Miralem Pjanic largohet. Pjanic vaz
E pabesueshme, sa milion euro ka fituar Juventus vetëm nga fanellat e shitura të Ronaldos Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus për 105 milion euro duket të jetë një shumë e lartë për sa i përket futbollit
Kjo është arsyeja pse Ronaldo nuk do prezantohet para tifozëve Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus duket se nuk i ka gëzuar të gjithë në Itali. Madje paralajmërime për të m
Ronaldo i merr numrin 7, lojtarët tallen me Cuadradon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ishte transferimi më i bujshëm i kësaj vere dhe do mbahet mend gjatë. Juventus pas hsumë polemikas
Marcelo te Juventus? Së shpejti do të jetë bashkë me Ronaldon Pas transferimit të Ronaldos te Seria A, pranë klubit të Juventus një tjetër lojtarë i Real Madrid mendohet se do të tra