999 rezultate për

jurgen

Klopp e do te Liverpool, "The Reds" tjetër ofertë për Thiago Alcantaran Liverpool nuk heq dorë nga Thiago Alcantara i cili vazhdon të jetë dëshira kryesore në merkato e trajnerit Jurgen Klopp.
Jurgen Klopp me lëvdata për Bielsan: Është një inspirim Jurgen Klopp nuk ka kursyer lëvdatat për Marcelo Bielsa. Marcelo Bielsa dhe Jurgen Klopp do të jenë rival këtë edicio
Nuk mund të ndodhte ndryshe, Klopp fiton çmimin "Trajneri i Vitit" në Premier League Jurgen Klopp e ka fituar çmimin Trajneri i Vitit në Premierligë. Pas suksesit me Liverpool në Premierligë, gjermani k
E zgjoi në 3:30 të mëngjesit, Ferguson e fal Kloppin Legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka vendosur ta falë trajnerin e Liverpoolit, Jurgen Klopp, për zgjimin
Formacioni me lojtarët më të mirë që ka stërvitur Jurgen Klopp Ndoshta trajneri më i mirë në botë për momentin, suksesi i Klopp në futbollin anglez vjen pas një ndikimi të jashtëzakon
Vranë Azem Hajdarin, Hollywood do sjellë serialin "Haklaj" me të gjithë krimet mafioze (FOTO LAJM) Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqip
Jurgen Klopp ka një paralajmërin për sezonin e ardhshëm të Premier League ‘The Reds’ këtë sukses e arritën në kohë rekorde, shtatë xhiro para përfundimit të Premierligës. Trajneri i Liverpool
Rummenigge: Sa herë kërkonim trajner, Klopp ishte i zënë Bayerni nuk ka të ngopur në Bundesligë edhe se po fiton prej 8 vitesh radhazi titullin kampion. Në Bavari mund edhe
Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
Nuk i përmban dot emocionet, Jurgen Klopp shpërthen në lot (VIDEO) Jurgen Klopp nuk ka mundur t’u përmbahet lotëve në intervistën e tij të parë, pasi Liverpool u shpall kampion në Premier
Gerrard respekt maksimal për Klopp: Liverpool duhet t’i ndërtojë një statujë Liverpool do të konfirmohet si kampioni i ri i Premierligës, nëse merr gjashtë pikë nga nëntë ndeshjet e fundit të sezon
Këta janë nëntë lojtarët që Jurgen Klopp i shndërroi në yje Jurgen Klopp sot llogaritet si njëri nga trajnerët më të mirë në botë. Trajneri gjerman ka një stil të veçantë se si
Mbrojtësi i Bylisit: Rama mendon për ministrat. Me çfarë të martohem, kam 3 muaj pa u paguar? Jurgen Goxha la Tiranën verën e kaluar dhe vendosi të vazhdontë karrierën në Ballsh. Mbrojtësi 27-vjeçar ka zhvilluar nj
Klopp lidhet "live" me lojtarët, ja shakaja e radhës me Shaqirin (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është mjaft i njohur për tipin e tij sportiv dhe afrimin me lojtarët e tij, mënyra
Immobile beson se Inzaghi është i ngjashëm me Jurgen Klopp Sulmuesi italian, Ciro Immobile ka bërë një krahasim mes trajnerit aktual te Lazio që është duke bërë një punë të shkëlq
Pse Jurgen Klopp i shikon ndeshjet pa koment? Jurgen Klopp ka zbuluar se përse ai i shikon ndeshjet e futbolli pa komentim. Trajneri i Liverpoolit ka treguar se ës
Gjermania e pret me "krahë hapur", Liverpool "pikas" zëvendësuesin e Jurgen Klopp Me kombëtaren e Gjermanisë që po insiston për të ulur në stol Jurgen Klopp, Liverpooli "pikas" zëvendësuesin e tij. T
Mane ngre në "qiell të 7" Jurgen Klopp Një nga sulmuesit më të mirë të Loverpoolit, po ashtu një ndër lojtarët më të mirë në botë momentalisht, ka folur më fja
Klopp: Nuk duam të luajmë me stadiume bosh, sot futbolli dhe ndeshjet nuk kanë rëndësi fare Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka shkruar një letër për tifozët e skuadrës së tij pas situatës së vështirë të krij
Tifozët i zgjasin dorën, tërbohet Klopp (VIDEO) Disa tifozë të Liverpoolit kanë kërkuar t’i shtrëngojnë duart me Jurgen Kloppin dhe lojtarët por kjo ishte e pamundur.