999 rezultate për

junajtid

Manchester United i prish punë Napolit, hyn në garë për yllin e PSV-së Napoli duket se ka konkurrent të fortë për të siguruar shërbimet e Hirving Lozano, lojtarit të PSV-së, nga kampionati ho
Allegri braktis Juventusin, dy francezë kandidat për stolin Po shtohen gjithmonë e më shumë zërat për largimin e trajnerit Masimiliano Alegri në fund të këtij sezoni nga stoli i Ju
Tërmet te Juventus, Ronaldo mendon largimin pa Champions Ishte ndër më të dobëtit në fushë për Juventusin në sfidën kundër Atletikos së Madridit, por fundja nuk mund të bënte as
U arrestua i dehur në SHBA, Rooney rrezikon sponsorët dhe gruan Arrestimi i Wayne Roney, pasi u gjet i dehur në aeroportin e Dallasit, mund t’i kushtojë sulmuesit anglez humbjen e kont
Gafa e De Geas bën xhiron e botës, ja reagimi i Murinjos David De Gea bëri një gafë që mund t’i kushtojë Spanjës, teksa goditjen e Ronaldos në fund të pjesës së parë, nuk mund t
City pas fitores me Tottenhamin tallet keq me Unitedin: Parkoje autobuzin ti (VIDEO) Mançester Siti mposhti dhe Totenhemin ditën e djeshme me rezultatin 4-1, duke vazhduar në këtë mënyrë rrugën drejt titul
Ja si vijoi sherri United-City pas ndeshjes, me "regjizor" Mourinhon Një burim i pranishëm në sherrin që përfshiu 30 lojtarë dhe stafet e të dyja skuadrave të Mançesterit pas derbit në “Old
Dalin formacionet zyrtare, ja si do të luajnë Real Madrid-Manchester United Real Madridi dhe Mançester Junajtid luajnë sot në Shkup ndeshjen e Superkupës së Europës, duke tentuar që ta fillojnë me
Mourinho-Contes: Na poshtëruat, s’mund të festoni kështu! (VIDEO) Jose Mourinho nuk e ka përjetuar aspak lehtë humbjen e thellë 4-0 kundër Chealsit. Menjëherë pas përfundimit të duelit t
Rrëfehet Besart Berisha: Pas ndeshjes me Anglinë ja ekipet e mëdha që më kërkuan Besart Berisha ka rrëfyer se në të kaluarën ka qenë shumë pranë firmës me dy prej klubeve më të njohura angleze, Mançest
Shvajnshtajger merr një ofertë shumë interesante Bastian Shvajnshtajger do të largohet nga Mançester Junajtid, por asnjë klub nuk i ka bërë ndonjë ofertë, duke parë pagë
Pogba zyrtarizohet si lojtar i United, vendos rekord Merr fund dhe telenovela Pol Pogba. Ylli francez është zyrtarisht një futbollist i Manchester United. Konfirmimin zyr
Januzaj-Junajtid: Ju lutem, më shisni! Adnan Januzaj u ka kërkuar drejtuesve të Mançester Junajtid që ta shesin kartonin e tij. Futbollisti 21 vjeçar ishte një
Ibrahimoviç zgjedh ekipin e ri: Shkoj në Premier Ligë Zlatan Ibrahimoviç shkon te Mançester Junajtid. Pas shkëputjes së kontratës me PSG-në, suedesi ka vendosur të luajë në P
Autobusi i Junajtid në trafik, sfida sapo ka startuar Ndeshja ndërmjet Totenhamit dhe Mançester Junajtidit ishte parashikuar që të kishte filluar, por pritet të startojë pas
Perez: Junajtid donte gjithë yjet tanë “Lufta” në distancë mes Real Madridit e Mançester Junajtid nuk ka tëndalur, pas dështimit të transferimit të portierit D
Januzaj zyrtarisht në Dortmund Borusia Dortmund është shumë afër marveshjes për të nënshkruar me sulmuesin e Mançester Junajtid, Adnan Januzaj i cili p
10 futbollistët më të kushtueshëm në histori (FOTO LAJM) Angel di Maria është shumë pranë transferimit për 63 milionë euro nga Mançester Junajtid te PSGKur ky transferim të mbyl
Ja kush do të zërë vendin e Di Marias te United Edhe pse drejtuesit e Barcelonës deklarojnë se Pedro nuk shitet, Mançester Junajtid vijon të ushtrojë presion për të tra
United 60 milionë euro për mbrojtësin e Realit Mancester Junajtid nuk ka ndërmend të heq dorë për blerjen e Sergio Ramos. Klubi anglez tashmë i ka bërë një ofertë klub