999 rezultate për

julio

Julio Cesar tregon arsyen pse Paqueta zgjodhi Milanin Në një intervistë për "Omni Sports", ish-portieri i Interit, Julio Cesar, foli për futbollistët brazilianë që luajnë në
Julio Cesar i jep fund karrierës midis lotëve Sfida mes Flamengos dhe Atletico Mineiros i ka dhënë fund karrierës së Julio Cesar, që vendosi të ‘varë dorezat’ në mosh
Julio Cesar tregon 2 komponentët nga Mourinho, një i mirë e tjetri i keq Portieri brazilian, dikur i Interit, Julio Cesar, ka zbuluar një bisedë të tijën me trajnerin Jose Mourinho. Ai kisht
Julio Cesar njofton tërheqjen nga futbolli Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Portieri br
Messi tërhiqet përkohësisht nga Argjentina Kritikat pas paraqitjes së dobët në finalen e Botërorit kundër Gjermanisë kanë bërë që Lionel Messi të tërhiqet përkohës
Julio Cesar te Benfica Pas zhgënjimit në Botëror, Julio cesar e nis nga Portugalia. Sipas asaj që shkruan gazeta luzitane "Record", portieri 34
Julio Sezar kualifikon Brazilin (VIDEO) Brazili ka arritur të kualifikohet në çerekfinale të Kampionatit Botëror, Brazili 2014, pasi eliminoi Kilin në penalti,
Inter, Top 11 i epokës "Moratti" (FOTO LAJM) Pas largimit të Massimo Morattit nga presidenca e Interit dhe marrjes së saj nga indoneziani Erick Thohir, Portali Albeu
Valsi i portierëve, 10 në merkato (FOTO LAJM) Janë portierët protagonistë të padikutueshëm të merkatos së kësaj vere. Nga Romero te Julio Cesar, nga Viviano te shqipt
Godet Napoli, vjen Julio Cesar Tjetër goditje për Napolin në merkato. Pas largimit të Edinson Cavanit për te Paris Saint Germain të gjithë prisnin një
Arsenal "i vjedh" Romës Julio Cesar Nuk ka blerë deri tani asnjë lojtar, edhe pse thuhet se ka arritur një marrëveshje me sulmuesin argjentinas Gonzalo Higu
Kupa e Konfederatave, Brazili në finale (VIDEO) 1950 mbetet vetëm një kujtim për Brazilin, pasi në Belo Horizonte, Selesao fiton 2-1 ndaj Uruguajit dhe flak tej hijet e
Roma kërkon Julio Cesar Pas largimit të portierit holandez, Maarten Stekelenburg drejtë Fulham, skuadra e Romsë po mendon të transferojë brazili
Julio Cesar i thotë "jo" Milanit: Mbetem interist Julio Cesar i mbyll derën Milanit. Pas përgënjeshtrimit nga ana e administratorit të deleguar Adriano Galliani, vijnë ed
"Godet" Milan, vjen Julio Cesar Julio Cesar te Milan. Nëse lajmi do të jepej dy ditë më parë të gjithë do të mendonim se ishte një shaka për 1 prill, po
SuperMario, supergol (VIDEO) Mario Balotelli nuk di të shënojë vetëm te Milan. Ish sulmuesi i Manchester City, i cili ka shënuar 7 gola në 6 ndeshje
Reali kërkon portier (FOTO LAJM) Dëmtimi i paparashikuar i kapitenit 30-vjeçar Iker Casillas i ka detyruar drejtuesit e Real Madrid të hedhin sytë nga me
United-Arsenal, duel për Julio Cesar Pavarësisht rezultateve zhgënjyese të QPR, në Angli po shkëlqen Julio Cesar. Ish portieri i Inter po përjeton një rini t
Ky Milan nuk është i frikshëm Sulmuesi i Malagas, braziliani Julio Baptista, menjëherë pas fitores së spanjollëve ndaj Valladolid është projektuar te
Inter, lamtumirë Julio (VIDEO) Ka qënë një mbrëmje emocionuese ajo e djeshmja në San Siro. Përveç kualifikimit të Inter për në fazën e grupeve të Europ