999 rezultate për

juliana

Juliana Pasha shpërthen në lot: Do të doja një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Juliana Pasha tregoi gjatë një interviste me Ardit Gjebrean, se vazhdon ende të ketë shpresa se një ditë ajo
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
13 vjet të martuar, Juliana Pasha tregon a do të bëjë fëmijë Juliana Pasha, këngëtarja shumë e dashur për publikun ishte e ftuar sot në "E diell", ku në një intervistë me Ervin Kurt
Katër vite më parë e akuzoi për vjedhje, Juliana falenderon Florin për Këngën Duket sikur është akoma e freskët zënka mes Juliana Pashës dhe Flor Mumajesit katër vite më parë pasi Pasha e akuzoi Flo
Rrëfimi i modeles: Dikur më tallnin por sot më vijnë pas, jam milionere (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare nga Polonia me emrin Juliana nga mosha 8 vjeçare deri në moshën 21 vjeç ka qenë viktimë e bullizmit, për
Juliana Pasha tregon hapur konkurrenten që e sfidon në muzikë Këtë herë, përpos të tjerëve, “Shiko kush Luan” solli pranë ekraneve tona edhe artisten Juliana Pasha. As kjo e fundi
Një super yll, Melania Trump konkurohet nga zonja e parë e Argjentinës (FOTO LAJM) Melanie Trump prej kohësh konsiderohet si një nga Zonjat e para, më të bukura në botë Ama duhet thënë se në Samitin e
Juliana Pasha tregon kush do ta fitojë Festivalin e RTSH-së Juliana Pasha vendosi ta shprehë hapur preferencën e saj se kush do të donte ta fitonte festivalin e RTSH-së këtë vit, p
Hapja e bulevardit të ri, ja spektakli që nuk u pa mbrëmë (FOTO LAJM) Një spektakël i vërtetë fishekzjarresh shoqëroi ceremoninë e ndezjes së dritave në segmentin e parë të Bulevardit të Ri
E futi në listë, kjo është 25-vjeçarja që refuzoi Ramën (FOTO LAJM) Ministri teknik Drejtesisë, Gazmend Bardhi ditën e sotme i kërkoi kryeministrit, Edi Rama të pezullonte nga detyra Juli
Juliana Pasha shtatzënë? Këngëtarja tregon si është e vërteta (FOTO LAJM) Juliana Pasha është padyshim një ndër këngëtaret më të mira të skenës shqiptare, por për të cilën dimë pak për jetën per
Juliana Pasha kthehet pas në kohë: Dikur zgjohesha kështu... (FOTO LAJM) "Pushtimi" i vendit tonë nga dëbora, e ka bërë nostalgjike këngëtaren Juliana Pasha. Përmes një fotoje të postuar në
Juliana Pasha është shtatzënë? (FOTO LAJM) Juliana Pasha është një ndër zërat më të bukura të skenës muzikore shqiptare dhe për këtë ajo është kurorëzuar në shumë
Rama firmos të tjera lëvizje në administratë Në një vendim të botuar në fletoren zyrtare, së fundi është larguar kreu i Komisionit të Prokurimit Publik, Gentian Këri
Juliana Pasha i dedikon status bashkëshortit: Gjeta atë që zemra ime do (FOTO LAJM) Juliana Pasha ka pranë njeriun e saj të zemrës, ndërsa ka gjetur një çast që atij ti dedikojë një mesazh romantik dhe kë
Juliana Paes, tifozja pa kushte e PSG-së (FOTO LAJM) Aktorja e famshme braziliane, e njohur edhe në vendin tonë për shkak të telenovelave, Juliana Paes, ka vizituar Parisin
"Kuq e Zi je ti", Juliana Pasha: Flori më ka vjedhur këngën (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare që ka përfaqësuar Shqipërinë edhe në Eurovision, Juliana Pasha, është shprehur se Flori Mu
Avioni që fluturon pranë kokave të njerëzve (VIDEO) Të të kalojë aq pranë avioni është një fenomen që të emocionon shumë. Ky është një veprim që ndodh shpesh në Plazhi Maho
Nga kuzhina në skenë, ja pasionet e Juliana Pashës (FOTO LAJM) Juliana Pasha i dedikohet me mjaft përpikmëri biznesit të saj, por nuk lë pas dore edhe pasionin për këngën. Këtë mesazh
Juliana Pasha bëhet nostalgjike (FOTO LAJM) Juliana Pasha është kthyer pas në kohë, duke rikujtuar çastin e martesës. Emocionet që ajo ka përjetuar në ato kohë, ka