jugut

"Shokon" Kroos: Gjermania mori atë që meriton në Botëror Toni Kroos i ka shokuar të gjithë duke thënë se Gjermania ka marrë atë që i meriton në Kampionatin Botëror. Kroos bas
Kjo është ajo që ndodh kur një piton gëlltit një iriq që peshon 14 kg Pitonët janë të njohur për gëlltitjen e preve që janë disa herë më të mëdha në madhësi se trupi i tyre, me nofullat tepë
Meksika shpërblen Korenë e Jugut për fitoren historike ndaj Gjermanisë Meksika pati një ndeshje të errët dje përballë Sudeisë. Ekipi nga kontinenti Amerikan u mposht me rezultatin 3-0 nga ska
Meksikanët "shpërthejnë" në festë para ambasadës së Koresë së Jugut (VIDEO) Meksika rrezikoi shumë kualifikimin për në fazën tjetër pas 3 golave të pësuar nga skuadra e Suedisë. Shpresat e Mek
E kritikuan, Ozil krijoi më shumë raste për gol sot ndaj Koresë së Jugut se çdo lojtarë tjetër në Botëror Një zhgënjm i madhë për të gjithë futbollin gjermanë. Pancerat u eliminuan sot nga Kupa e Botës, duke shtangur të gjithë
"Fatkeqësi" për gjermanët, nuk u mjaftuan 28 goditje (FOTO LAJM) Korea e Jugut ka mposhtur Gjermaninë me një rezultat 2-0, duke eleminuar përfunidmisht Gjermaninë nga Botërori "Rusia 20
Gjermanët japin "shkëndijat" e para, u duhet me patjetër fitorja Sapo ka nisur sfida midis Koresë së Jugut dhe Gjermanisë. Gjermanët në këto minuta të para po ushtrojnë presion mbi
Sa pak shanse ka Korea e Jugut kundër Gjermanisë (FOTO LAJM) Korea e Jugut po përballet me Gjermaninë për të shpresuar në ndonjë mrekulli, pasi shanset për koreanët janë shumë të pa
Koreja e Jugut zhgënjen në Botëror, ky lojtar pritet të përfundojë ushtar Korea e Jugut e humbi ndeshjen e saj përballë Meksikës dhe duket se më shumë këtë humbje e ka përjetuar lojtari Son Heun
Gjermania hap shpresat për kualifikim, skenarët e mundshëm të Grupit F (FOTO LAJM) Me fitoren e Gjermanisë ndaj Suedisë, tashmë ekipi i Low ka shumë shpresë për të kaluar fazën e grupeve, duke e pasur gj
Ky është lojtari i ndeshjes, Korea Jugut - Mekiskë Meksika fitoi sot ndaj Koresë së Jugut me rezultatin 0-2 në "Rostov Arena". Falë golit të Carlos Vela dhe Javier Her
Meksika fiton pastër ndaj Koresë së Jugut, kualifikohet në fazën tjetër të Botërorit (VIDEO) Meksika ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Koresë së Jugut me rezultatin e përgjithshëm 0-2 në "Rost
Nuk ndalet Meksika, shënon edhe golin e dytë ndaj Koresë së Jugut (VIDEO) Meksika ka arritur t1% shënoj edhe golin e dytë ndaj Koresë së Jugut në "Rostov Arena". Ai që ka shënuar është golead
Përfundon pjesa e parë, Meksika dominuese ndaj Koresë së Jugut (VIDEO) Meksika e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Koresë së Jugut në "Rostov Arena". Një 45 minutësh i parë që kis
Meksika kalon në avantazh ndaj Koresë së Jugut (VIDEO) Meksika ka kalaur në avantazh ndaj Koresë së Jugut në "Rostov Arena". Ai që ka shënuar është Carlos Vela në minutën
Formacionet zyrtare: Koreja Jugut - Meksikë Koreja e Jugut dhe Meksika do të luajnë sot ndeshjen e dytë të Grupit F në Kupën e Botës. Koreanët duan fitoren e pa
Arrestohet burri me "pistoletë" në ballë Një burrë me një tatuazh të një pistolete në ballin e tij është arrestuar nga policia në posedim të një arme të vërtetë
Humbja me Suedinë, ky lojtar rrezikon të përfundojë ushtar Heung-min Son është padyshim ylli i Koresë së Jugut dhe shihet si shpresa më e madhe që ka kjo përfaqësuese për të ecur
FIFA zgjedh lojtarin e ndeshjes, Suedi - Korea e Jugut Suedia arriti t’i arkëtoj tre pikë të arta në duelin ndaj Koresë, duke mposhtur me rezultat minimal 1 me 0. Golin e v
Imazhi i Trump shfaqet në re, fillojnë komentet dhe analizat Një burrë në Karolinë të Jugut fotografoi një re e cila me të vërtetë duket shumë si Presidenti Amerikan, Donald Trump.