999 rezultate për

jubani

Si e mësuam lajmin e vdekjes së Enverit në burgun e Burrelit, përse vetëm Dom Simon Jubani s'u gëzua Publikohet historia e panjohur e ndodhur më 11 prill të vitit 1985-së në burgun e Burrelit, ku asokohe vuanin dënimet e
Një nga djemtë më të pasur të Tiranës, vritet Jurgen Kurti Atentati i ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Zef Jubani ka përfshirë një person të njohur në Tiranë. Milioneri i ri
Basha: Mesha e 4 nëntorit rihapi rrugën e lirisë së besimit Kreu i PD, Lulzim Basha, thotë se si sot 25 vjet më parë, në Shqipëri u rikthye e drejta e shprehjes dhe liria e ndërgje
Dhunë në Laç, shkopinj gome ndaj futbollistëve Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje pas ndeshjes midis Laçit e Kukësit. Pas përfundimit të ndeshjes, Forcat e Ndërhyr