999 rezultate për

juan

Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Sot jepet masa e sigurisë për 17 të arrestuarit që lejuan ndërtimet pa leje Ka nisur seanca për dhënien e masës së sigurisë, ndaj 17 personave të arrestuar dy ditë më parë në Durrës, të cilët akuz
Klosi: Iranianët donin të hynin në radhët e UÇK-së Ish-shefi i Shërbimit Informativ Kombëtar, Fatos Klosi ka thënë se iranianët gjatë Luftës së Kosovës tentuan të hynin në
Lejuan ndërtimet pa leje, lirohen tre punonjësit e IKMT-së Tre punonjësit e IKMT-së janë të lirë ditën e sotme nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Berat. Pas një seance që zgjati nj
Gjasula gjen rrugën e rrjetës me Paderborn (VIDEO) Mesfushori kuqezi realizoi një gol shumë të bukur për Paderbornin, duke rihapur sfidën ndaj Leipzig. Në minutën e 73-
Pamjet e plantacionit gjigand të "mallit" në Spanjë, e drejtonte grupi i shqiptarëve Agjentët e Policisë Kombëtare Spanjolle kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi shqiptarësh, nën akuzën e kultivimi
Transgjinorja Anxhela tregon detajet e dhunës: 6 vetë më gjuanin, asnjë s’u afrua Transgjinorja Anxhela ka treguar të gjitha detajet e dhunimit të saj disa ditë më parë, para godinës së Kuvendit. Në
Blendi Fevziu: Tri gratë që më shenjuan jetën dhe stërgjyshi im në eliminimin e Esat Pashës (FOTO LAJM) Ky nuk është një roman! Nuk janë as kujtime të fëmijërisë sime. Është një libër për fatet e tre personave, që unë i njoh
Makina plot "mall", kapet i riu shqiptar në kufi Një shqiptar është arrestuar gjatë ditës së sotme në Igumenicë. Mesohet se i arrestuari eshte Andon Prendi i moshës 2
Renato bërtet, konkurrenti gjuan me shkelm mes emisionit (VIDEO) Vijojnë sherret dhe tensionet në “Hell’s Kitchen”. Ashtu sikurse jemi mësuar shpesh të shohim edhe mbrëmjen e djeshme nj
Pas lindjes së djalit, modelja e VS shpërblehet nga vjehërrit me shumën marramendëse (FOTO LAJM) Modelja e Victoria’s Secret, Ming Xi, u martua me Mario Ho, të birin e manjatit kinez Stanley Ho, themelues i SJM Holdin
Habit Murrizi: Djegia e mandateve, edhe PS do të braktiste mandatin por si lejuan "Unë nuk shoh që zgjedhjet e parakohshme janë vetëm në dorë të shqiptarëve, në bindjen time me aq informacione sa kam, d
Transferohen tre shefa të rrugores, nuk lejuan lëvizjen pa kriter të kamionëve të ndërtuesve të preferuar Mjetet e tonazhit të lartë dhe urbanët vijojnë të jenë shkaktarët kryesor të krijimit të trafikut në Tiranë. Pas kro
Kapen 38 kg 'mall' në kufirin Greko-Shqiptar, në pranga 25 vjeçari shqiptar Në kufirin Greko-Shqiptar janë kapur mbi 38 kg marijuanë, 4 kg pluhur hashashi, rreth 1 kg hashash çokollatë dhe mbi 2 k
Policia greke ka sekuestruar 116 kg drogë pranë kufirit me Shqipërinë Gjatë aksioni të ndërmarrë ditën e sotme, Policia greke ka bllokuar 116 kg drogë, të llojit marijuanë në pikën kufitare
VOA zbulon detaje të reja: Si policia greke goditi rrjetin e trafikut të drogës Shqipëri-Turqi Policia greke dha të martën të dhëna zyrtare lidhur me operacionet ndaj një rrjeti ndërkombëtar të trafikut të drogës, a
U konfliktuan për derbin, humb jetën një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi, pas një sherri mes dy tifozëve kundërshtarë të Galatasarait dhe F
Sfida Instagram-Realitet, çfarë fshihet pas fotove me mijra "like" (FOTO LAJM) Sipas (RSPH) Shoqërisë Mbretërore për Shëndetin Publik, Instagrami është rrjeti social më i dëmshëm për shëndetin mendor
Juan Mata rrëfen makthin Mourinho në autobiografinë e tij: Të gjithë më thoshin ik Jose Mourinho për të gjithë është një trajner special, Special One, por për disa ka qenë një makth. Kur tekniku portugez
Shqiptarët 'gjelbërojnë' malet e Spanjës me lëndë narkotike, aksion i bujshëm me helikopter Një operacion i koduar “Sorbe” i policisë spanjolle ka çuar në pranga katër persona si autorë të dyshuar të kultivimit t