999 rezultate për

jota

"Grimca" shprese për Klopp, Jota rikthehet nga dëmtimi Buzëqesh Jurgen Klopp. Pas shumë lajmeve të këqija dhe ecurisë tejet negative të skuadrës në këtë sezon të Premier Leagu
Shaqiri nuk largohet nga Liverpool, mbetet në planet e Klopp Si duket Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga klubi i Liverpoolit. Mediat në Angli raportojnë se mesfushori ynë me
U ble si zëvendësues, Jota i lë në "tako" të gjithë Kur Liverpool solli Diogo Jotan nga Wolverhampton verën e kaluar, shumë menduan nëse shuma prej 45 milionë eurosh ishte
Lumë golash, ja të gjitha rezultatet e Championsit (VIDEO) Atalanta e Berat Gjimshitit nuk bëri asnjë rezistencë ndaj Liverpulit duke u shpartalluar në Bergamo 0-5. Diogo Jota
Shaqiri u bë i "gjallë" me një super asist, ky është komenti i Klopp Skuadra e Liverpoolit mbrëmë arriti që me mjaft vështirësi ta fitojë duelin ndaj West Hamit, takim ky në kuadër të xhiro
Shënoi në përmbysjen e Liverpool, Klopp: Jota mund të përmirësohet shumë më shumë Diogo Jota ishte lojtari që i dha fitoren skuadrës së Liverpool, me golin e shënuar mbrëmë ndaj Sheffield United. Loj
ZYRTARE/ Diogo Jota i bashkohet Liverpoolit Diogo Jota është transferimi i radhës nga Liverpool. Faqja zyrtare e Wolverhampton Wanderers ka njoftuar se Jota i ës
E RËNDË/ Ndërron jetë në moshën 15 vjeçare boksieri kosovar Boksieri i ri kosovar, Ensar Mujota ka vdekur sot në moshën 15 vjeçare Njoftimin e ka dhënë një zyrtar i Federatës së
Kurti: Tarifa 100% ndaj produkte serbe do të hiqet në 1 prill 2020 Tarifa 100% ndaj produkte serbe do të hiqet në 1 prill 2020. Kështu u shpreh kryeministri kosovar, Albin Kurti në nj
Po bën mirë te Wolves, United në sulm për 23 vjeçarin Manchester United interesohet për 23-vjeçarin e Wolves Diogo Jota, këtë e raporton italiania calciomercato. Raporti d
Të gjithë i rrisin, por kjo vajzë vendosi t’i zvogëlonte Një gazetare e re sportive ka vendosur që t’i nënshtrohet kirurgjisë për të zvogëluar gjoksin. Natalia Jersonsky, e
“Nuk më shihnin në sy kur flisja”, gazetarja zvogëlon gjoksin Një gazetare e re sportive ka vendosur që t’i nënshtrohet kirurgjisë për të zvogëluar gjoksin. Natalia Jersonsky, e
Portugalia U-19 shpallet kampione e Europës , mposht në finale Italinë (VIDEO) Portugalia mposhti Italinë në finalen e Europianit të 19-vjeçarë të zhvilluar në Sianajoki të Finlandës. Koha e rregu
Me këto perime shëroni diabetin dhe pastroni veshkat Kajota është një perime, shumë e ngjashme me dardhën, e cila gjen përdorim të gjerë nga njerëzit dhe mbart vlera të mrek
Toyota ndër vite (FOTO LAJM) Toyota është një makinë që me risitë e sjella ndër vite ka arritur që të mbajë të gjallë interesin e fansave. Ajo është
Buja dhe Mujota thonë se refuzuan të bëhen ministra Dy ish-ministrat, përkatësisht ai i Arsimit, Ramë Buja dhe i Infrastrukturës Fehmi Kujota kanë thënë se nuk kanë pranuar
Autostrada Prishtinë-Shkup me interes nga të dy vendet Ministri i Infrastrukturës, Fehmi Mujota, priti në një takim ambasadorin e Maqedonisë në Prishtinë, Ilija Strazhevski.
Mujota sot në Tiranë, takohet me Haxhinaston Ministri i Infrastrukturës i Kosovës, Fehmi Mujota zhvillon sot një vizitë në Tiranë ku pritet të takohet me zyrtare në
”Rruga e Kombit” aset i kombit shqiptar Ministër i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto gjatë një takimi me homologun kosovar, Fehmi Mujota e cilë
Thaçi premton ta bëjë Kosovën Zvicrën e e Ballkanit Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ministrin e Ministrisë së Infrastrukturës, Fehmi Mujota dhe kryetari