999 rezultate për

joshua

Joshua presion Fury-t: Nuk më duhen më shumë se gjashtë runde për ta rrëzuar Anthony Joshua dhe Tyson Fury kanë rënë dakord në parim që të luftojnë dy herë vitin e ardhshëm për të shpallur kampioni
RENDITJA/ 10 boksierët më të mirë aktualisht Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Më në fund, marrëveshja për duelin Joshua-Fury drejt përfundimit Prej disa kohësh flitet për një duel të mundshëm mes Anthony Joshua dhe Tyson Fury, dy britanikëve që aktualisht kanë të
Kanë arritur marrëveshje, Joshua dhe Fury do të "mbulohen" me para Gjatë ditës së sotme, promoteri i boskit, Eddie Hearn ka raportuar se ka një marrëveshje mes Anthony Joshuas dhe Tyson F
Këta janë 10 boksierët më të mirë momentalisht, prin Tyson Fury Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Joshua këmbëngul: Jam gati të ndeshem më Fury edhe me dyer të mbyllura Anthony Joshua këmbëngul se është i gatshëm të përballet në një duel britanikësh me Tyson Furyn, madje edhe me dyer të m
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
ZYRTARE/ Konfirmohet kundërshtari dhe orari i ndeshjes së rradhës së Joshua Kubrat Pulev ka konfirmuar se ndeshja e tij e shumëpritur me Anthony Joshua do të zhvillohet këtë verë në stadiumin e ri
Joshua ka fituar miliona euro jashtë ringut gjatë vitit të kaluar Boksieri Britanik, Anthony Joshua, ka siguruar fitime të mëdha vitin e kaluar jashtë ringut. Kampioni i peshave të rë
Babai i Fury paralajmëron Joshuan: Mos u ngatërro me tim bir Babai i Tyson Fury ka paralajmëruar boksierin tjetër britanik, Anthony Joshua që mos ngatërrohet me djalin e tij pasi do
Tyson Fury merr një ofertë marramendëse për tu ndeshur sërish me Wilderin ose Joshuan Shumë pak ditë pasi mposhti Deontay Wilder në duelin për gjerdanin e artë të peshave të rënda në WBC, në Las Vegas, Tyso
Ndeshja Joshua - Fury, promotori: Të mos humbim kohë për ta shkruar historinë Promotori i Anthony Joshua, Eddie Hearn, ka folur për zërat që janë përhapur së fundmi për një dyluftim të mundshëm në m
Super dueli Fury - Wilder, Joshua parashikon fituesin Anthony Joshua ka parashikuar se Tyson Fury do ta rrahë Deontay Wilderin në rimeçin e tyre për titullin e kampionit të b
Anthony Joshua flet hapur për luftën me ankthin dhe presionin gjatë hyrjes në ring Anthony Joshua ka folur në lidhje me luftën e tij kundër ankthit që e bën të dëshirojë të kthehet prapa gjatë kohës kur
Joshua kërcënon Wilderin: Ai nuk zgjat më shumë se 6 runde Anthony Joshua thotë se synimi i tij do të ishte një nokaut i hershëm dhe i pamëshirshëm kundër Deontay Wilder, nëse ata
Fury-Wilder, Joshua tregon të preferuarin e tij Anthony Joshua ka shprehur dëshirën e tij që fitues në ndeshjen në mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder fitimtar të dalë Fu
Kundërshtari i ardhshëm i Joshua do të jetë boksieri me "0" humbje Para pak ditësh Anthony Joshua riktheu titujt e humbur nga Andy Ruiz dhe me shumë gjasë ai do të ndeshet me ukrainasin O
Lista e boksierëve më të mirë në botë, Joshua? Kategoria e peshave të rënda në boks u bë edhe më interesante pas fitores së Anthony Joshuas kundër Andy Ruiz Jr. Pasi b
Joshua i përgjigjet kritikave të Wilderit Anthony Joshua i është përgjigjur Deontay Wilderit, pasi ky i fundit e kritikoi paraqitjen e britanikut në fitoren për t
Ndeshja e rradhës, Joshua zgjedh stadiumin e Tottenhamit Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj.