999 rezultate për

jose

Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
Bartomeu suprizon me deklaratën: Messi mund të rinovojë me Barcelonën Në pritje të referendumit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të qëndrojë te Barcelona duke mos dhënë dorëheqjen. Numri 1
Edhe Mourinho "shfryn" ndaj VAR: Janë gabime të papranueshme Jose Mourinho ka dhënë disa kritika të rrepta për VAR. Teknologjia VAR po del të jetë problematike në botën e futboll
Dier lë Tottenham me 10 lojtarë për të kryer nevojat personale, Mourinho e ndjek nga pas (VIDEO) Tottenham ka kaluar tutje në EFL Cup, pasi mposhti Chelsean pas ekzekutimit të penalltive, me kohën e rregullt të ndeshj
Mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut dorëzohet zyrtarisht sot Mocioni i mosbesimit kundër Josep Maria Bartomeu do të dorëzohet zyrtarisht të martën [sot] në mëngjes. Paneli për kr
Meta i përgjigjet Ramës për Vjosën: Korrupsioni nuk e tjetërson dot! Pas deklaratës së Ramës për ccëshjtjen e Vjosës, Presidenti Ilir Meta është kundërpergjigjur me anë të një postimi në “F
Ramës nuk i del inati me Metën: Pse nuk mbrojte Valbonën në kohën e Saliut Ditën e djeshme, Presidenti Meta doli kundër ndërtimit të HEC-eve në Vjosë pasi sipas tij, diccka e tillë do të sillte s
Meta ngre zërin për Vjosën: Të mos ndërtohen hidrocentralet! Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehu kundërshtinë e tij për ndërtimet e hidrocentraleve në Vjosë pasi sipas tij, a
Marrëdhënia Messi - Bartomeu, lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës Lionel Messi vazhdon të ketë probleme me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Lionel Messi zhvilloi ndeshj
FORMACIONI/ Si ndryshon Tottenham me Reguilon dhe Bale në fushë (FOTO LAJM) Pas humbjes befasuese në ndeshjen e parë të sezoni të ri në Premier Ligë kundër Evertonit, presidenti i Tottenhamit Dani
Babai i Messit niset drejt Barcelonës, momente vendimtare për të ardhmen e argjentinasit Ditë të “nxehta” për Barcelonën. Babai i Lionel Messit, ka lënë Rosarion dhe me një aeroplan privat është nisur drejt
Gjendet trupi i një 44 vjeçareje në ujërat e Vjosës Është gjetur e mbytur në ujërat e Vjosës në Memaliaj një kufomë, e cila i përket gjinisë femër rreth 44-vjeçe. Mësohe
Shokët kujtuan se po tallej, mbytet në lumë 31 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lumin Vjosë ku ka humbur jetën një i ri. Një 31 vjeçar është mbytur teksa është fu
Godet arbitrin dhe ndëshkohet, "tërbohet" futbollisti në MLS (VIDEO) Real Salt Lake e pësoi me rezultatin 5-2 kundër San Jose Earthquakes, por ngjarja që mori më shumë vëmendje ishte ajo që
Ka gol në Camp Nou (VIDEO) Barcelona është befasuar nga Osasuna. Vendasit e panë vetën në disavatazh në minutën e 17 kur miqtë shënuan me Jose. /al
Takimi virtual mes Hotit dhe Vuçiç nis në orën 10:00 Shërbimi Evropian i Veprimit të Jashtëm (EEAS), e ka publikuar agjendën e plotë të takimit që pritet të mbahet sot në me
Disa minuta para zhdukjes, publikohen pamjet e aktores Naya Rivera dhe të birit (VIDEO) Autoritetet janë ende në kërkim të trupit të aktores Glee Naya Rivera, e cila humbi gjurmët të mërkurën, pasi vendosi të
"Barcelona nuk ka probleme me VAR, por me formën e dobët" Rivaldo nuk ka kursyer kritikat ndaj presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Ditë më parë, presidenti i Barc
Barcelona akuzon Realin: VAR favorizon vetëm 1 ekip Barcelona vijon me kritikat për VAR-in. Presidenti Josep Maria Bartomeu ishte i pari që reagoi kundër kësaj situate,
Shoku i skuadrës së Muriqit pozitiv me covid-19 Koronavirusi ka prekur edhe skuadrën e Fenerbahces. Bashkëlojtari i sulmuesit kosovar Vedat Muriqi , Joseph ka rezult