999 rezultate për

josa

Anton Quni thirrje Vjosa Osmanit: Ktheu te LDK nëse vërtetë je rugoviste Anton Quni i ka bërë thirrje Vjosa Osmanit që të kthehet në Lidhjen Demokratike të Kosovës. Thotë se në LDK, Osmani do t
Meta i dërgon letër urimi Vjosa Osmanit: Shqipëria do të jetë gjithmonë pranë jush Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër urimi, Vjosa osmani, Presidente në detyrë për Kosovën e cila feston sot plot
Abazi: Të hapur për koalicion me LDK nëse e vendosin në krye Vjosa Osmanin Kosova të dielën votoi për të zgjedhur qeverinë e re dhe pas procesit të numërimit fitoi Lëvizja Vetëvendosje më një rez
Pas Kurtit, ambasadori Kosnett i shkon në zyrë Vjosa Osmanit Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett pas takimit me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i ka shkuar pë
Aida Shtino sulmon Albin Kurtin e Vjosa Osmanin: Tradhtarë! Më vjen keq për Kosovën Moderatorja e njohur shqiptare Aida Shtino ka komentuar zgjedhjet e mbajtura ditën e djeshme në Kosovë. Ndërkohë që r
Basha politikani i parë shqiptar që uron Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin: Kosova ka sfida përpara Kreu i Partisë Demokratike te Shqipërisë, Lulzim Basha ka uruar Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin për fitoren në zgjedhje.
Vjosa Osmani flet si fituese: Nesër lind diell i ri (VIDEO) Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova ka votuar sot për një të ardhme faqebardhë për të gjithë.
Ora e fundit, kjo është thirrja e Vjosa Osmanit Kandidatja për presidente nga radhët e Vetëvendosjes, Vjosa Osmani ka ftuar qytetarët që nuk kanë dalë ende për të votua
Voton Vjosa Osmani, mesazh të rëndësishëm për vajzat dhe gratë Ka votuar presidentja në detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani. Ajo u shpreh se sot është një ditë e bardhë për Kosovën, ndërsa
Josa "leksion" Shehit, Vllaznia rikthehet te fitorja, Nwabueze humb toruan Rikthehet dhuna në Kategorinë Superiore dhe gjithçka ka ndodhur në stadiumin "Adush Muça" të Ballshit, ku luhej sfida me
"Ligji anti-Mafia", Osmani paralajmëron konfiskimin e pasurive të paligjshme Kandidatja për presidente të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se bashkë me Kurtin asnjëherë më parë nuk kanë pasur dyert m
Hoti: Të mos përdoret vizita në veri për fushatë Avdullah Hoti e ka komentuar vizitën e djeshme të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në Mitrovicën e Veriut, pasi ka bërë ho
Skandal në veri të Kosovës, një grup serbësh kthejnë mbrapsht Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin Një grup të rinjsh serb kanë detyruar ditën e sotme kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe Presidenten në De
Vjosa Osmani: Albin Kurti do të jetë kryeministër “Në historinë e popujve vota ka dy funksione: për ta ndëshkuar një model qeverisës dhe për ta hapur një kapitull të ri p
Vjosa Osmanin e kërcënojnë me jetë Presidentja në detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani është kërcënuar me jetë. Këshilltari i saj, Fatonm Peci shkruan se reag
Josa prezantohet te Kukësi, përcakton objektivat Mirel Josa prej disa ditësh ka marrë drejtimin e Kukësit, ndërsa sot u prezantua nga klubi verilindor si trajneri i ri i
Meta: Dhjetra shtëpi nën ujë, priten prurje masive nga Vjosa Presidenti, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në rrjetet sociale lidhur me situatën e përmbytjeve në vendin tonë.
E BUJSHME/ Mirel Josa trajneri i ri i Kukësit Mirel Josa rikthehet në panikën e një skuadre shqiptare pas pothuajse 4 vitesh. Trajneri 4-herë kampion me Skënderbe
LDK: Osmani kërcënoi KQZ-në për favorizimin e VV-së Shtabi i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka mbajtur sot një konferencë për media lidhur me vërejtjet e ushtrueses së dety
Reagon sërish Mustafa: Sjellja e Vjosa Osmanit dhe VV-së alarm për demokracinë dhe shtetin Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar edhe njëherë për deklaratën e sotme të u.d të presidentit, Vjosa Osmani, kars