999 rezultate për

jorida

Mori dhenë me "kërpëratën", kështu u hakmor Majlinda Halilaj ndaj mediave Deputetja Majlinda Halilaj ka votuar pro dy ligjeve të paketës anti-shpifje. Gjithashtu ligjin e socialistëve e mbës
E dashura e Behar Bajrit sillte urdhrat nga Holanda: Si kontrollohej grupi i frikshëm nga burgu Gjykata e Krimeve të Rënda jep sot masën e sigurisë për grupin “Bajri”, për të cilët është dhënë urdhër i ri arresti pak
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.
Historia e rëndë e 12 vjeçares shqiptare: O babi, po unë pse jam kështu? Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej
E paditi Rama, kjo është gjoba që mori Jorida Tabaku Gjykata e Tiranës ka gjobitur me 300 mijë lekë të reja Jorida Tabakun, ish-deputeten e PD-së. Ndaj tij kishte ngritur pa
Tifozet më të bukura të "Tironës", binjaket e Jorida Tabakut nën fanellën bardh e blu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndeshja, Tirana-Partizani u shoqerua me një incident të fortë që para nisjes. Tifozët u përfshinë në
Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v
Jorida Tabaku: Bojkotojeni farsën e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku tha në një dalje për mediat se Rama është duke tentuar të rrisë numri
Veliaj padit Bashën dhe Jorida Tabakun për ndërtime pa leje Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka paditur në Gjykatën e Tiranës kreun e PD-së Lulzim Bashën dhe deputeten d
Përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet deputetja Jorida Tabaku Eshtë përfolur shumë se Fjorida Tabaku do të jetë deputetja e Partisë Demokratike përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranë
A do të jetë ajo emri i Bashës për Tiranën? Përgjigjet Jorida Tabaku Jorida Tabaku është përfolur shpesh si emri i Bashës për Bashkinë e Tiranës. Emri i saj u lakua edhe kur Veliaj filloi n
"Do të mbyste Grida Dumën apo Jorida Tabakun?”, si përgjigjet ministri Mbrëmjen e djeshme i pranishëm në emisionin televiziv, “Shiko kush luan” ishte edhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Bl
Fillon fushata, Veliaj zbulon kandidaten e PD për Bashkinë e Tiranës Erion Veliaj ka bërë një vizitë në Njësinë Bashkiake nr.8 duke folur mbi investimet e bashkisë së Tiranës në këtë lagje
Deputetja shqiptare shfaqet për herë të parë pas lindjes (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë ka kaluar që kur deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku solli në jetë binjakët e saj dhe u bë nën
Lindi binjake, deputetja e PD-së bëhet nënë për herë të parë Deputetja demokrate, Jorida Tabaku është bërë nënë për herë të parë me dy vajza. Tabaku është martuar me profesorin
Jorida Tabaku edhe pse shtatzënë nuk mungon në protestë Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku prej disa muajsh është në një pritje të ëmbël. Por sot ajo ka qënë pjesë
CEZ/ Avokatja e Shtetit debaton ashpër me Tabakun, Hicka nuk ndihet mire, Tabaku:Jepini ujë… Ditën e sotme në Komisionin Hetimor të Partisë Demokratike për CEZ ka marrë pjesë avokatja e Shtetit Alma Hicka e cila e
Pse mungoi Berisha në takimin me ambasadorët?! Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Lu dhe ambasadorja e BE-së në vendin tonë Vlahutin mbërritën sot n
Greta Koçi: Grida, Albana dhe Jorida, arma më e fortë e PD (FOTO LAJM) Për Greta Koçin, Grida Duma, Albana Vokshi dhe Jorida Tabaku, janë arma më e fortë e PD. Këngëtarja e cila kohët e fundi
Zbulohet i dashuri grek i Jorida Rustemit (FOTO LAJM) Psikologia simpatike, shpesh prezente në ekrane si pjesëmarrëse në debatet televizive për çështje e tema të ndryshme akt