999 rezultate për

jorgensen

Ndryshimi në stol jep efekt, Feyenoord rikthehet te fitorja me trajnerin legjendar (VIDEO) Ardhja e Dick Advocaat në stol i dha një tjetër shtysë Feyenoordit që u rikthye te fitorja pas 3 ndeshjesh në Eredivisie
Formacionet zyrtare: Kosova me disa ndryshime përballë Danimarkës Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kosovës dhe Danimarkës Takimi nis në orën 19:00 në stadiumin "Fadil
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Kroacisë dhe Danimarkës (VIDEO) Kroacia dhe Danimarka po diskutojnë mes tyre në “Nizhny Novgorod Stadium” një biletë për në çerekfinalet e Botërorit.
Vetëm katër minuta lojë, shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen, Kroaci - Danimarkë (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Danimarkës dhe Kroacisë në "Nizhny Satdium". Vetëm një minutë lojë i d