999 rezultate për

jorge

Takim me PSG-në? Babai i Messit mohon gjithçka: Jam në Argjentinë që nga shtatori Babai i Lionel Messit, njëkohësisht agjenti, Jorge ka mohuar raportimet se ka udhëtuar në Barcelonë për të diskutuar tra
HISTORIA/ Zivkovic u flak nga Benfica sepse fitonte shumë, ai i hoqi nga Champions “Obrigado, Zivkovic “. Benfica e falënderoi kështu në 26 gusht. Publikisht, në Tëitter. Tanie shikon duke brohoritur. Sh
Pas takimit me Bartomeun, Jorge takohet me Messin, lojtari ka marrë vendimin final 68 minuta ka zgjatur takimi mes Lionel Messit dhe babait të tij në qytetin e Barcelonës. Situata e tij ka ndryshuar q
Babai i Messit flet para takimit me drejtuesit e Barcelonës: Qëndrimi në Katalonja i vështirë Ashtu siç ishte paralajmëruar, Jorge Messi, që është njëkohësisht babai dhe menaxheri i Lionel Messit, ka mbërritur para
Caktohet takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut, ky është plani Babai i Leo Messi, Jorge Messi, i cili ndodhet aktualisht në Rosario, Argjentinë, planifikon të kthehet në Barcelonë jav
Të dy mjekë, babë e bir humbin jetën nga koronavirusi Babë e bir që të dy mejkë në Florida kanë ndërruar jetë pasi u infektuan me koronavirus. Carlos Francisco Vallejo, 57 vj
Ndërroi jetë nga koronavirusi, artisti pikturon portretin e mjekut në mes të sheshit Një gjest fantastik, që më shumë se ajo që ka ndodhur ka të bëjë me respektin për figurën e mjekut. Jorge Rodriguez-G
Skandal në Spanjë, kapiteni i skuadrës së njohur në hetim për trukime ndeshjesh Radio spanjolle “Cope” ka ngritur dyshimet për një tjetër shitje ndeshjeje në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë për ndes
Ndiqet nga gjigandë evropianë, Juventusi në "sulm" për yllin e Santosit Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Juventusi nis bisedimet me Santos për yllin brazilian Juventus tashmë ka filluar negociatat për lojtarin Kaio Jorge. Skauadra braziliane, Santos, ka konfirmuar se ata tash
Juventusi po vëzhgon me vëmendje yllin e Santosit Juventus po e vëzhgon me vëmendje yllin e Santos, Kaio Jorge, me gjigantët e Serie A në mesin e ekipeve që mendojnë të p
Zulohet arsyea pse policia bastisi shtëpinë e Jorge Mendes Fali Ramadani, disa ditë më parë ishte në shënjestër të autoriteteve spanjolle, ndërkohë që tanimë ka qenë radha e Jorge
Juventusi dëshiron "Firminion e ri", Santos kërkon 50 milion euro Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Dy aktorë humbin jetën gjatë provave për serialin televiziv (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë ku dy aktorë humbën jetën pasi ranë nga ura teksa po xhironin një pjesë filmi.
Ndryshimi në stol jep efekt, Feyenoord rikthehet te fitorja me trajnerin legjendar (VIDEO) Ardhja e Dick Advocaat në stol i dha një tjetër shtysë Feyenoordit që u rikthye te fitorja pas 3 ndeshjesh në Eredivisie
Kërkohet nga të gjithë, Benfica merr vendimin për Joao Felix Lajme të këqija për Juventusin dhe për të gjithë skuadrat e mëdha që janë të interesuara për talentin portugez Joao Feli
Jorge Mendes projekton shkëmbime te Milani Andre Silva rikthehet, ndërsa Patrick Cutrone niset. Është një skenar i mundshëm për të ardhmen e sulmit të Milan, që in
Arrestohet babai i Lionel Messit Mbrëmjen e së enjtes është arrestuar nga policia e Rosarios në Argjentinë, Jorge Messi, babai i Lionel Messit. Shkak
Formacionet zyrtare: Kosova me disa ndryshime përballë Danimarkës Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kosovës dhe Danimarkës Takimi nis në orën 19:00 në stadiumin "Fadil
Pak para mbarimit të mandatit Ivanov harxhon 20 mijë euro për luks Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë (LSDM) nëpërmjet një njoftimi dërguar në media thotë se presidenti, Gjorge Ivanov në