999 rezultate për

jordi

Prej kohësh në Amerikë, Bjordi tregon me çfarë merret Bjordi ka qenë padyshim një nga personazhet më interesantë Big Brother dhe që u përfol shumë në atë kohë. Bjordi Mezi
Nënkampioni i Europës aktor pornoje? Ky është reagimi i tij Maratona e Europës e zhvilluar në Berlin është përfshirë nga një ngjarje komike. Bëhet fjalë për nënkampionin e 20 k
Jordi Alba bëhet pishman për urimin ndaj Real Madridit në finale Edhe pse skuadra e tij është skualifikuar nga Champions League, Jordi Alba, nuk dëshiron që rivalët e përjetshëm të Barc
Jordi Alba: Nuk e njoh Messin kur luaj me Kombëtaren Jordi Alba njihet për lojën e tij të mirë që bën te Barcelona, dhe për miqësin e tij që ka me shokët e skuadrës ku spika
A ishte penallti momenti ku Alba i ndërhyri ashpër Marcelos ? Kanë vazhduar edhe pas El Clasicos komentet për një penallti në minutën e 75 kundër Marcelos Për këtë ka folur eksper
Studenti mahnit me trukun e magjisë (VIDEO) Magjistari i ri nga Kili, i njohur vetëm si Jordin, ka mahnitur të pranishmit e një lokali teksa ka zhdukur çdo pikë bir
Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale (FOTO LAJM) Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina. Ama ajo ak
Guardiola nuk merr vesh, përdor sërish fjongon në xhaketën e tij Shoqata Angleze e Futbollit (FA) e gjobiti Pep Guardiolan, trajnerin e Manchester Cityt, me 20,000 paund (22,500 euro) p
Umtiti provon gjëra të reja, por turpërohet keq nga Jordi Alba (VIDEO) Të jesh një portier i mirë kërkon pak më shumë talent të lindur se një qendërmbrojtës i mirë. Këtë e ka vërtetuar së fun
Vdekja tragjike e Adelës, flet për herë të parë Bjordi Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina. Ama ajo a
Bjordi rrëfehet për të dashurën: I gatuajmë njëri tjetrit Bjordi Mezini është ndër personazhet që u bë i njohur në reality show-n “Big Brother” dhe që prej asaj kohe komentohet v
Jordi Alba kritikon mediat madrilene: Shikoni dhe sukseset e Barçës jo vetëm dështimet e Realit Jordi Alba ka folur për mediat spanjolle pas kualifikimit në gjysmëfinale të Copa del Rey. Në këtë intervistë, mbrojt
Bjordi ''çlirohet'' nga dhimbja për Adelajdën, i rikthehet projekteve të radhës (FOTO LAJM) E mori famën në Big Brother për mënyrën sesi e përjetoi atë eksperiencë dhe për lidhjen që pati me të ndjerën Adelajda X
Jordin Sparks tregon barkun në rritje (FOTO LAJM) Jordin Sparks mezi pret të bëhet nënë. 28-vjeçarja shtatzënë, shfrytëzoi Instagramin e saj për të ndarë një selfie ku
Ky është finteri i vitit, Jordi Alba gjen shalët e Modriçit (VIDEO) Jordi Alba me një lëvizje të bukur ka gjetur në mënyrë të rastësishme por të mrekullueshme shalët e Luka Modriç. Në n
Katalonja para zgjedhjeve, Spanja liron gjashtë liderë separatistë Gjykata e Lartë në Madrid ka liruar 6 nga liderët katalanas të arrestuar për shpalljen e njëanshme të pavarësisë, ndërsa
Ishi i Valencias shënon në Mestalla (VIDEO) Barcelona ka barazuar shifrat në "Mestalla" ndaj Valencias Ai që ka shënuar golin është një ish-lojtar i Valencias,
Jordi Alba i kënaqur me largimin e Neymarit Jordi Alba, në një intervstë të gjatë dhënë për “El Mundo Deportivon” befasoi teksa u shpreh se te Barcelona ka shumë lo
Bjordi “e parandjeu” fundin tragjik të Adelajdës? (VIDEO) Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur , miq apo bashkëpunëtor që janë prekur nga lajmi i trishtuar, i ndarjes nga jet
Zbulohen fjalët e fundit të Adelajdës kur ishte akoma me Bjordin Vajza e cila theu tabutë me paraqitjen e saj në reality shoun më të madh në Shqipëri, duke hyrë në zemrat e publikut, nd