999 rezultate për

jordani

Skënder Gega nuk e duan as në Jordani, Al Ramtha zyrtarizon trajnerin e ri Skënder Gega ka marrë një lajm me të vërtetë të hidhur për karrierën e tij. Kur u duk se gjithçka ishte zyrtare, tekn
Kur tështima e Churchillit përcaktonte kufirin JordanI-Arabi Saudite (FOTO LAJM) Kufiri midis Jordanisë dhe Arabisë Saudite, përfshin një zigzag të mprehtë, të njohur si Lemza apo Teshtima e Çërçillit.
Supergol, portieri i Jordanisë shënon nga 90 metra (VIDEO) Golat nga portierët janë të veçantë sepse ndodhin rrallë herë. Shpesh herë jemi mësuar që ato t’i shikojmë në kufijtë e
Ivanovi niset drejt Jordanisë Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Maja Ivanova, që nga sot, 18
Të gjithë i thanë mos e bëj, por ajo adoptoi djalin me ngjyrë Ai ishte vetëm një i porsalindur, kur e mori atë si fëmijën e saj. Dhe për katër vitet e ardhshme, Ingeborg u përpoq të
Mbrojtësi i kombëtares, jashtë fushave për disa javë Federata Shqiptare e Futbollist njofton se mbrojtësi Enea Mihaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në sfidën ndaj Jordanisë q
Nuk ka fitues, Shqipëria dhe Jordania barazojnë pagola në "Elbasan Arena" Shqipëria dhe Jordania ka barazuar pagola në ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena". Pavarësisht rastev
Uzuni i pafat, shtylla shpëton Jordaninë Shqipëria dhe Jordania po zhvillojnë ndeshjen miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 85′ Shqipëria ishte shu
Jordania me fat, Veseli shumë afër golit Shqipëria dhe Jordania po zhvillojnë ndeshjen miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 64′ Veseli nga shumë pr
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë në "Elbasan Arena". Skuadra që pasur raste të pastra është a
Shqipëria humbet një rast të artë ndaj Jordanisë Shqipëria ka humbur një rast të artë ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena". Ishte Grezda i cili e humbi atë mundësi për
Shqipëria po luan ndaj Jordanisë, vijon akoma shitja e biletave Shqipëria po përballet me Jordaninë në "Elbasan Arena" dhe është minuta e 15'. Edhe pse ndeshja po zhvillohet, shtija
Formacionet zyrtare: Shqipëri - Jordani Shqipëria do të përballet sonte me Jordaninë në një ndeshje miqësore që do të zhvillohet në "Elbasan Arena". Kuqezin
Masat e policisë për ndeshjen Shqipëri-Jordani Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë sonte në mbrëmje përballë Jordanisë në orën 20:00 në stadiumin “Elbasan Arena”. Mas
Ky është formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Jordanisë (FOTO LAJM) Shqipëria do të luajë nesër në “Elbasan Arena”, miqësoren me Jordaninë, vetëm 4 ditë para se të përballet për ndeshjen e
Kombëtarja i jep fund përgatitjeve për ndeshjen ndaj Jordanisë, ky pritet të jetë kapiteni Kombëtarja shmang edhe një herë tjetër stërvitjen tradicionale 24 orë para ndeshjes. Në orën 10 e 30 kuqezinjtë zbri
Nis shitja, ky është çmimi i biletave për ndeshjen Shqipëri-Jordani FSHF ka bërë të ditur çmimet e biletave për miqësoren që kombëtarja jonë do të luajë në 10 tetor në “Elbasan Arena” me J
Publikohen çmimet, FSHF nis shitjen e biletave për miqësoren ndaj Jordanisë Federata Shqiptare e Futbollit, ka nisur nga dita e sotme për shitjen e bilateve online për , në të gjitha tribunat e st
Zyrtare: Shqipëria miqësore me Jordaninë Federata Shiqiptare e Futbollit ka konfirmuar sot se Kombëtarja do ta zhvillojë një ndeshje miqësore me Jordaninë më 10
Flet gruaja e pedagogut që u arrestua për terrorizëm: S'ka lidhje me ISIS-in Pas arrestimit të Klodjan Zaimaj për terrorizëm nga autoritetet malajzeze ka reaguar gruaja e tij Marinela Zaimajn e cil