999 rezultate për

jordan

Kush u shpall mashkulli më seksi i 2020-tës (FOTO LAJM) Michael B. Jordan është shpallur nga revista People si “Mashkulli më seksi për 2020-tën”. Titulli për aktorin u njoftua
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Pas videos emocionuese, 9-vjeçarit i vijnë mijëra aplikime për ta birësuar (VIDEO) “Shpresoj që dikush të më zgjedhë”, tha Jordan, 9 vjeç, nga Oklahoma, në një video që tashmë është virale. Jordan, i
Mjeshtër i Madh, shuhet nga jeta Gjovalin Lazri Ndahet nga jeta Gjovalin Lazri, “Mjeshtri i Madh i Violonçelit”. Lazri është ndarë nga jeta në moshëm 84-vjeçare, ndërsa
Surez uron ish-ekipin e tij (FOTO LAJM) Ish sulmuesi i Liverpool-it, Luis Suarez, ka uruar tifozët e klubit anglez dhe kapitenin Jordan Henderson pas kurorëzimi
Shtëpia e Bardhë në ankth, libri i nxjerr "të palarat" Melanie Trump Përpjekjet për të zbuluar të vërtetën rreth Melanie Trump kanë qenë gjithnjë aty pasi shumë pak njerëz janë të bindur në
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
"Jam i zemëruar keq", Michael Jordan reagon për vrasjen e Floyd Legjenda e basketbollit, Michael Jordan ka reaguar ashpër pas vrasjes skandaloze të George Floyd nga policia e Mineapoli
Ylli i Manchester United krahason Ibrahimovic me Michael Jordan Seriali ‘The Last Dance’ ka zbuluar detaje që mund të mos i kemi ditur lidhur me Michael Jordan, duke shpërfaqur madhësh
Kjo është arsyeja pse Michael Jordan i ka sytë e verdhë a bërë bujë dokumentari i legjendës së basketbollit, Michael Jordan. "The Last Dance" quhet dokuemntari që tregon shumë
"Kokainë, hashash dhe femra", fillimet e Michael Jordan në NBA Aventura e Michael Jordan në NBA nuk nisi në mënyrën më të mirë të mundshme. Të paktën kjo është ajo që u tregua në epis
Një atlete në fytyrë, vetëm Chris Brown mund ta bënte një tatuazh të tillë (FOTO LAJM) Chris Brown tashmë është i mbuluar me tatuazhe, por këngëtari i njohur vendosi dje të bëjë një tjetër. Dhe tatuazhi më i
Ky është trajneri më i ri në historinë e futbollit, i përket Real Madridit Real Madridi ka nënshkruar me një trajnet vetëm 18 vjec. Ai ka marrë epitetin e trajnerit më të ri në historinë e futbol
Michael Jordan: Nuk kam fjalë për të përshkruar dhimbjen, do më mungosh Bryant Michael Jordan ka shkruar një mesazh mjaft të ndjerë pas largimit nga jeta të Kobe Bryant. Ish-ylli i NBA-së ësht shp
Tensionet pas ekzekutimit të Soleimanit, Gjermania njofton tërheqjen e trupave nga Iraku Në Iran tashmë gjakrat janë nxehur edhe më shumë dhe lideri suprem i vendit ka premtuar hakmarrje ndaj SHBA-ve. Për s
Skënder Gega nuk e duan as në Jordani, Al Ramtha zyrtarizon trajnerin e ri Skënder Gega ka marrë një lajm me të vërtetë të hidhur për karrierën e tij. Kur u duk se gjithçka ishte zyrtare, tekn
Prag sfida ndaj Kosovës, Anglia humbet dy futbollistë Anglia do të udhëtojë drejt Prishtinës për të luajtur takimin kundër Kosovës, i vlefshëm për kualifikueset e Euro 2020.
"Fshesa" në burgje, pushohen nga detyra 24 drejtorë Skandalet nMë burgje u ka kushtuar shumMë drejtorMëve tMë cilMët janMë zvMënMëdMësuar me drejtues të rinj të cilët vijnë
Tentuan të grabisin Ozil dhe Kolasinac, arrestohen 2 persona (VIDEO) 2 persona janë arrestuar për sulmin ndaj Ozil dhe Kolasinac. Dy futbollistët u konfrontuan nga dy të persona të armat
Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën