999 rezultate për

jonida

Lidhja me binjakët, Jonida dhe Bora zyrtarisht kunata Bora Zemani dhe Jonida Maliqi u panë për herë të parë së bashku në emisionin e Tring “ Albanian Designers Competition”,
Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket më në formë se k
Në mes të natë, Romeo i bën "zbor" Jonidës dhe ia treguan të gjithëve (FOTO LAJM) Edhe pse ka kohë që flitet për romancën e tyre, vetëm së fundmi Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, vendosën që të konfirmon
Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqit nuk i paska dalë e keqja (FOTO LAJM) Krejt papritur, kur askush nuk kishte dyshuar, në rrjet u shpërnda një video e Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit të kap
Nuk e quan vjehrrë, Jonida flet për herë të parë për raportet me prindërit e Romeos (FOTO LAJM) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave së fundmi, pasi gjatë periudhës së karantinës konfirmuan l
Jonida Maliqi: Unë nuk e kam vjehrrë mamin e Romeos, nuk kam unazë në gisht! Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bë
Jonida Vokshi ndryshon look, nuk do ta besoni sa i shkon "bjondia" (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një nga figurat femërore më të ëmbla të ekranit. Megjithatë moderatorja i ka qëndruar gjithmonë
Si askush tjetër, Romeo Veshaj poston foton ku mban në krah Jonida Maliqin (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë padyshim një nga çiftet e përfolura shumë së fundmi në mediat rozë. Ata kanë vend
Çmimi "marramendës", Dafina dhe Jonida bëjnë "xing" me këtë veshje (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura të skenës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje, e cila
Jonida Maliqi ndan fotot romantike me Romeon: Dashuroj çdo gjë që kam! (FOTO LAJM) Vetëm një natë pasi ironizoi bashkë me Romeon lajmet e fundit të publikuara në portale, Jonida është “dorëzuar” për të t
Po bashkëjetojnë? Jonida dhe Romeo reagojnë për herë të parë (FOTO LAJM) Tashmë ata janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer për shkak të videove dhe dedikimeve në rrjete sociale. Bëhet
Pasi u bë mami, Jonida Vokshi ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Më datën 18 të muajit qershor, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me një vajz
"Shpirti plot", Jonida Vokshi publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM) Me datë 18 Qershor, Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë. Jonida solli në jetë vogëlushen Emi, emrin e buk
Ne super formë edhe pas lindjes, Gent Zenelaj i bën komentin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që ka sjellë në jetë vajzën Emi, por Jonida Vokshi na ka habitur me linjat e saj trupore. Në fotot e f
Publikon fotot pas shtatzanisë, Olta Gixhari për Jonida Vokshin: Nuk e lam kështu (FOTO LAJM) Jonida Vokhi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të vogëlushës Emi vetëm 2 javë më parë. Por shumë shpejt pas lindjes Jo
Para se të bëhej e famshme, do e njihnit Jonida Maliqin në këtë foto? (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar një foto të saj kur ishte fëmijë. Fotoja ishte e postuar nga një ‘fanpage’ nën
"Ma marrin mësysh", Besniku gjen zgjidhjen epike për të mbrojtur Jonidën (FOTO LAJM) Vetëm para një jave moderatorja simpatike, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilë
Ku ishte bebi? Jonida Vokshi fotografohet 6 ditë pas lindjes dhe barku është petë! (FOTO LAJM) Një ndër shqetësimet më të mëdha për vajzat e reja në një shtatzëni është forma e trupit pas lindjes. Dhe aktorja e m
Vajza shkodrane thyen çdo paragjykim, rrëfen sa e lumtur është krah bashkëshortit me ngjyrë (VIDEO) Protestat pas vdekjes së George Floyd në duart e policisë, nxjorrën përsëri në pah betejën e dhimbshme për barazi racore