999 rezultate për

jonas

Masakroi portierin, federata dënon ashpër lojtarin (VIDEO) Sulmuesi i Southamptonit, Charlie Austin është pezulluar me tre ndeshje për shkak të një gjesti antisportiv. 28-vjeça
Modelja shqiptare në klipin e yllit me famë botërore (VIDEO) Artisti britanik Jonas Blu ka zgjedhur që videoklipin e radhës ta bëjë pikërisht në Shqipëri, dhe ky është një lajm shum
Neuer: Kujdes nga Benfica Portieri i Bayern Munich, Manuel Neuer, ka dhënë një deklaratë lidhur me ndeshjen ndaj Benficas në Ligën e Kampionëve.
"Këpuca e Artë", ja renditja e 10 më të mirëve (FOTO LAJM) "Këpuca e Artë" tashmë ka një lider të ri. Me katër golat ndaj Celta Vigos, Cristiano Ronaldo është shndërruar në golas
Nick Jonas gjendet midis dy aktoreve të njohura, a po del me të dyja? (FOTO LAJM) “US Weekly”, ka raportuar se gjatë festës në Super Bowl të shtunën, Kate Hudson dhe Nick Jonas janë parë duke u puthur s
Stuhia Jonas në SHBA, shkon në 19 numri i viktimave (FOTO LAJM) Ka shkuar në 19 numri i të vdekurve nga vala e të ftohtit në Amerikën lindore, dhe pjesa më e madhe e tyre janë viktima
Kate Hudson romancë me Nick Jonas? (FOTO LAJM) Edhe aktorja mjaft simpatike Kate Hudson nuk i ka shpëtuar thashethemeve në lidhje me ndonjë romancë të re me këngëtarin
Mposht kancerin dhe i rikthehet futbollit (FOTO LAJM) Një lajm i mirë për Newcastle United dhe për botën e futbollit në përgjithësi. Pas fitorres kundër Liverpool në fundjavë
Jonas Eriksson, arbitri milioner i "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Në përballjen e sotme Argjentinë-Zvicër, e vlefshme për 1/8 e "Brazil 2014", në fushën e blertë nuk do të shkelin vetëm
Kevin Jonas nxjerr në shitje shtëpinë në New Jersey (FOTO-LAJM) Këngëtari i grupit të njohur “Jonas Brothers”, Kevin Jonas ka vendosur të shesë shtëpinë e tij në New Jersey për 2.2 mil
Tiranë, turistëve gjermanë iu grabiten motorat Tre ditë më parë në rrugën “Myslym Shyri“ janë vjedhur dy motore të markës “BMV“, me targa Gjermane MA-HF85 pronë e shte
Argjentina e Messit mposht Suedinë e Ibrës (VIDEO) Argjentina mposhti 3-2 Suedinë në miqësoren e Solna-s, por dy superyjet e këtij dueli, Zlatan Ibrahimoviç dhe Lionel Mes
Valencia mbyll portat e merkatos për Jonas Braulio Vazquez, Drejtori Sportiv i Valencias, në një deklaratë të lëshuar në Radio Crc, ka hedhur poshtë zërat e merkat
Joe Jonas konfirmon ndarjen nga ylli i Twilight, Ashley Greene Këtë javë një intervistë të fundit me Joe Jonas ai ka publikuar fundin e lidhjes me të dashurën e tij Ashley Greene. Sot
Jonas Brothers nuk do te ndahen Fansat e Jonas Brothers mund të rrinë të qetë, banda nuk do të ndahet. “Do të bë
Princesha suedeze Medeleine fejohet me avokatin Jonas Bergstrom Gjykata e mbretërisë Suedeze njoftoi për fejesën e princeshës Madeleine me të dashurin e s