999 rezultate për

jona

"Numri 15 i Zvicrës m'u duk i lodhur". Ish-gruaja jep notën për Xhemailin Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, ka thumbuar futbollistin shqiptar të Zvicrës, duke thënë se isht
Shihni çfarë byreku ka gatuar Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj që e ka ndërtuar karrierën e saj artistike në Tiranë, pos që është këngëtare, ajo është e
U martua shpejt e shpejt, dalin fotot e Jona Spahiut nuse (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Jona Spahiu u bë nuse, çmimi marramendës i këpucëve të saj Edhe Jona Spahiu nuk i ka shpëtuar manisë për tu veshur shtrenjtë nuse. Ajo u martua dy ditë më parë, dhe në sy ra së
Dasma e papritur e Jona Spahiut, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Martohet moderatorja Jona Spahiu, pamjet nga festa (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Zëvendëskryeministri serb: Bashkimi doganor Kosovë-Shqipëri pengon integrimin ekonomik rajonal Zëvendëskryeministri serb njëherit edhe ministër i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikacionit, Rasim Ljajiq, është takua
Dje kishte festën e beqarisë, Jona Spahiu martohet sot me të dashurin e saj Pak ditë më parë, Jona Spahiu konfirmoi lajmin që qarkullonte në media se do të martohej. Moderatorja e njohur do të
E shkroi pak para se të vdiste, zbulohet letra e babit të Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti Fadil Kasemi. Ama
Ahmetaj merr vendimin drastik: Pushon 13 punonjës Ministri i Financave Arben Ahmetaj, ka marrë vendimin drastik për të shkarkuar 13 inspektorë të kontributeve në drejtor
Brenda festës së beqarisë së Jona Spahiut (FOTO LAJM) Jona Spahiu prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo tashmë pret të bëhet nënë dhe ka lënë
Jona Spahiu shfaqet shtatzënë dhe e ëmbël si asnjëherë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Jona Spahiu, vetëm para pak kohësh bëri të ditur lajmin se shumë shpejt do të martohet me të dashu
Mos e besoni po deshët por kjo këngëtare shqiptare ka punuar pastruese dikur Kur e shohim në ekranet e sotme, nuk të shkon mendja kurr që këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj është një ndër
Albërie Hadërgjonaj e pranon publikisht se ish-bashkëshorti e ka tradhëtuar (VIDEO) Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të njohura. Mbrëmjen e sotme Albëria do të jetë e ftuar në emisionin “Top
“Po si ja bën pa të dashur?” Përgjigja e Albërie Hadërgjonaj është epike Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj është nënë e dy vajzave, të cilat i ka sjellë në jetë në një moshë mjaft të re.
Albërie Hadergjonaj i thotë të gjitha: Politikanët shqiptarë më kanë ngacmuar Ajo tashmë është brë gjyshe, por shquhet për linjat dhe bukurinë që e karakterizon. E ftuar në Xing me Ermalin, Albër
Zbulohet gjinia e bebit të Jona Spahiut Jona Spahiu prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Aktualisht ajo është shatzënë. Mirëpo një
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM) Pas dovorcit Erjona po e shijon në maksimum “lirinë” e saj dhe tashmë është duke kaluar disa ditë pushimesh në Mykonos.
Albërie Hadërgjonaj "ndal" kohën, duket mahnitëse (FOTO LAJM) Ajo ka shumë vite që është në skenë. Por, kjo nuk e bënë atë më të padëshiruar. Albëria shquhet për fizikun e saj pe
RCC në Samitin e Sofjes, Svilanoviç kërkon integrim real dhe virtual për Ballkanin Sofje - Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit për Bashkëpunim Rajonal Goran Svilanoviç mori pjesë sot në Samitin e BE-së