999 rezultate për

jolie

E dashura e re i hodhi "kunja" Angelina Jolie, reagon Brad Pitt (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në rrjete sociale një koment i të dashurës së re të Brad Pitt, që thuhet se i drejtohej Angel
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
Marrëdhënie e tensionuar, Bread Pitt çoi të dashurën aty ku u martua me Angelina Jolie (FOTO LAJM) Kur dukej se çdo gjë po shkonte mirë dhe terapia familjare po funksiononte, gjërat mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Ngjan fiks si ajo, ç'mendim ka Angelina Jolie për të dashurën e re të Brad Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt është fotografuar teksa mbërriti në Francë me një avion privat me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Akt
Gjithmonë të njëjtën shije, e dashura e re e Brad Pitt është fiks si Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt është fotografuar teksa mbërriti në Francë me një avion privat me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Akt
Duke u larguar nga rezidenca e Angelina Jolie, Brad Pitt kapet "mat" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm i “Hollyëood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca
Duke u larguar nga rezidenca e Angelina Jolie, Brad Pitt kapet "mat" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm i “Hollyëood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca
Për herë të parë, Angelina Jolie zbulon pse u nda nga Brad Pitt (FOTO LAJM) Angelina Jolie ka thyer heshtjen duke folur për ndarjen nga aktori Brad Pit. Dyshja u takua në fillim në vitin 2005, pas
Fansat po çmenden, Einxhel Shkira me flok zero është Angelina Jolie (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram. Së fundmi ajo ka publikuar një
Para Jolie dhe Aniston, kush është Sinitta që i rrëmbeu zemrën Brad Pitt (FOTO LAJM) Sinitta Malone, këngëtarja britanike e lindur në Seatle (SHBA), 56 vjeçare dhe është në super formë ku bën foto provokue
Vajza e Jolie dhe Brad Pitt do të thërrasë "mami" Jennifer Aniston, si po e përjeton aktorja? (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, ky i fundit filloi të takohej sërish me ish-partneren e tij, Je
Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
Po lufton me jetën në burg, kopja e "frikshme" e Angelina Jolie infektohet me koronavirus (FOTO LAJM) Fatemeh Khishvand njihet si kopja e shpërfyturuar e aktores së famshme, Angelina Jolie. 22-vjeçarja e cila në mediat
Jo për spitalet, Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për COVID-19 Angelina Jolie i shtohet listës së njerëzve të njohur që kanë dhuruar para për të përballuar luftën me koronavirusin e r
Brad dhe Jennifer bënë namin me fotot e fundit, reagon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave ditët e fundit ka qenë Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Ata u panë shumë të afër
Brad Pitt hodhi një kunjë Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston ishte aty për ta duartrokitur! (VIDEO) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave dje ishin Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Përpos takimit të tyre në prapaskenë
Komplet ndryshe nga Angelina Jolie, kjo është e dashura e re e Brad Pitt (FOTO LAJM) Që kur ndarja e tij me Angelina Jolie tronditi botën, njerëzit duan të dinë se me kë është i lidhur Brad Pitt. Ka pas
Kush është fatlumi? Angelina Jolie në një lidhje të re pas ndarjes me Brad Pitt (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie është tashmë një histori e shkuar. Tre vjet pasi paraqiti letrat për divor