999 rezultate për

johnson

Senatori amerikan: Vuçiç e di që marrëveshja me Kosovën do jetë e dhimbshme Senatori amerikan, Ron Johnson, ka thënë se beson që Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiç,
May dha dorëheqjen, hidhen kandidaturat e para për postin e Kryeministrit Ende pa kaluar 24 orë nga deklarata se Kryeminsitria Theresa May do të tërhiqet, kanë dalë 5 kandidatët e parë. Bori
Kapi kundërshtari për fyti, dënohet Ibrahimovic (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është dënuar me dy ndeshje pezullim, pasi që e kishte sulmuar një portier kundërshtar në fushë, gjatë
E p*rdhunuan dhe e filmuan, nëna e dy fëmijëve vret veten Një nënë e dy fëmijëve u vetëvra pasi u drogua dhe u përdhunua nga dy burra që më pas edhe e filmuan sulmin. Jena Joh
Trump pranon edhe ndarjen e Kosovës nëse vendoset paqja Senatori amerikan, Ron Johnson, është shprehur se presidenti i SHBA-ve, Donald Trump është i interesuar që të zgjidhë pr
Senatori amerikan: Jemi kundër Merkel që ka vendosur vijat e kuqe për kufijtë Senatori amerikan Ron Johnson, i cili të hënën mbrëma e ka kaluar në Serbi duke takuar zyrtarët e atjeshëm, ka thënë se
Johnson: Brexit, një jelek me eksploziv i mbështjellë rreth kushtetutës Boris Johnson e ka sulmuar planin e Brexit-it të kryeministres Theresa May duke e përkufizuar si “një jelek me eksploziv
I dërguari i Trump vjen për vizitë në Ballkan, shmang Shqipërinë Senatori amerikan dhe kryesuesi i Komisionit për Siguri Kombëtare i Senatit të Shteteve të Bashkuara, Ron Johnson, do të
Komente të rënda për gratë myslimane, Boris Johnson nën hetim Ish-sekretari britanik Boris Johnson tha se vendosja e burkas tek gratë myslimane ishin mizore ndaj tyre, duke e adresua
Johnson & Johnson do të paguajë 4.7 mld dollarë dëmshpërblim për kancerin në vezore Gjigandi farmaceutik i SHBA-së, Johnson & Johnson, është urdhërur të paguajë 4.7 miliardë dollarë dëmshpërblim për 22 gr
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
Jep dorëheqjen edhe Sekretari i Jashtëm i Britanisë Boris Johnson, Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij. Dorëheqja e tij vjen në n
Shqipja depërton në Australi Në vizitën e parë të një zyrtari të lartë pranë komunitetit shqiptar në Australi, ministri Majko i shprehu mirënjohjen a
Donald Lu nuk shkon tek takimi i Ramës: Kam dicka tjetër urgjente Ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu nuk ishte i pranishëm sot në një takim ku kryeministri Edi Rama ka prezantuar
Boris Johnson: Puti do ta përdorë Botërorin si Hitleri me Lojërat Olimpike Sekretari i jashtëm i Britanisë, Boris Johnson ka bërë thirrje për Kombëtaren e Anglisë që ta bojkoton Botërorin pasi që
Bomba e ministrit: Nxjerr Anglinë nga Kupa e Botës nëse vërtetohet kjo gjë Ministri i Jashtëm britanik, Boris Johnson, ka lëshuar një deklaratë ditën e sotme, se Anglia mund të bojkotojë Kupën e
Boris Johnson pasardhës i largët i mumjes së Bazelit Pasioni i Boris Johnson për prejardhjen gjenealogjike është i destinuar për të qenë akoma më shumë i ushqyer nga një laj
E priti me verë Mourinhon dhe pasi e eleminon feston si një i dehur (FOTO & VIDEO) Skuadra e Championship shënoi fitore me rezultat 2-1 me golin e shënuar në fund të ndeshjes nga Korey Smith. Trajneri i
Trajneri i Bristol Cityt e pret alla shqiptarshe sfidën me Mourinhon Pavarësisht rezultatit Johnson shpreson të respektojë siç duhet Mourinhon. Tekniku kia porositur një verë me vlerë 450
Dwayne ''The Rock'' Johnson do të kandidojë si president?! Dwayne Johnson pas suksesit të tij në sportin e wrestling, arriti majat edhe në Hollywood si aktor. Dwayne 'the Rock