999 rezultate për

johnny

Adoleshenti që ndihej si ‘monstër’ prej trupit të djegur mëson të dojë veten Një adoleshent që u përfshi nga flakët pas një zjarri në shtëpi pësoi djegje në 95% të trupit të tij. Johnny Quinn, 1
Zbulohet arsyeja e gjendjes së mjerueshme të Johnny Deep Kohët e fundit aktori i famshëm Johnny Depp është shfaqur në dalje publike më i dobët se asnjëherë tjetër. Mediat e h
Johnny Depp feston ditëlindjen, sa vite mbushi Johnny Depp ka mbushur plot 55 vite, duke arritur në tërë këto vite të bëjë një karrierë të bujshme. Aktori është i n
Fansat frikësohen për Johnny Depp, çfarë i ka ndodhur aktorit? (FOTO LAJM) Disa foto të bëra nga fanset e Johnny Depp, në Rusi, kanë krijuar frikë se aktori mund të jetë i sëmurë. Depp, 54 vje
Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO) Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident
Johnny Depp në një film kundër bombardimeve të NATO-s në Serbi Në fillim të muajit mars, në më shumë se 100 vende në Serbi, Kosovë, Mal të Zi dhe Bosnje, do të fillojnë xhirimet e fil
Ish-gruaja e Johnny Deep ndahet edhe me të dashurin bilioner Aktorja shumë e njohur e Hollivudit Amber Heard vetem para pak kohesh bëri publike lidhjen e saj me bilionerin e njohur
Johnny Depp i dëshpëruar, i lutet ish-bashkëshortes së tij të kthehen bashkë (FOTO LAJM) Kanë kaluar 5 vite që kur aktori i njohur Johnny Depp u nda nga Vanessa Paradis dhe duket se tashmë po e kërkon sërish.
Edhe pse të ndarë, Amber Heard vishet si Johnny Deep (FOTO LAJM) Amber Heard arriti në aeroportin kryesor të Los Angeles në mbrëmjen e së mërkurës pasi po largohej për disa ditë nga LA.
Johnny Depp kërkon falje për “kërcënimin” që i bëri presidentit Trump Aktori hollivudian, Johnny Depp ka kërkuar ndjesë dje për një shaka, gjatë një festivali muzikor britanik, në lidhje me
Johnny Depp kërcënon presidentin Trump Aktori i njohur hollivudian Johnny Depp shkaktoi polemika kur sugjeroi me shaka se ai e mbështet vrasjen e presidentit a
Ish bashkëshortja në sulm ndaj Johnny Depp Nuk kanë fund telashet për Johnny Depp. Aktori do të përballet sërish me drejtësinë, sepse ish-bashkëshortja e tij prete
Ja ku do ti çojë lekët aktorja pas divorcit me Johnny Depp Pas akuzave se ish-bashkëshorti i saj Johnny Depp e dhunonte, aktorja 30 vjeçare Amber Heard do marrë 7 milionë dollarë
Publikohet videoja ku Johnny Depp tregohet i dhunshëm (VIDEO) Amber Heard ka inçizuar aktorin Johhny Depp ndërkohë ai hedh sende të ndryshme në guzhinën e tij. Amber në gjykatë ka
Amber Heard lajmëron policinë kundër Johnny Depp Amber Heard ka akuzuar Johnny Depp se ai ka thyer urdhrin e mbrojtjes, sipas të cilit, aktori nuk duhet t’i afrohet më s
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Johnny Depp ia nxin syrin ish gruas (FOTO LAJM) Çështja e divorcit po merr përmasa edhe më të mëdha mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktorja ka rrëfyer në gjykatë se ës
Ja kush e torturonte DiCaprion Të dy aktorët e famshëm Leonardo DiCaprio dhe Johnny Depp janë njohur me njëri-tjetrin dhe më publikun në filmin, “What’
Johnny Depp: Një dhuratë e shtrenjtë shërimi i vajzës (FOTO LAJM) Ndonëse karriera për të është mjaft e rëndësishme, vajza për të përbën gjënë më të rëndësishme në jetë. I referohemi akt
Shokon Johnny Depp, e urren veten në ekran Pavarësisht se është një nga yjet më të preferuar në Hollywood, Johnny Depp nuk është se ka një simpati të madhe për ekr