999 rezultate për

john

Senatori amerikan: Vuçiç e di që marrëveshja me Kosovën do jetë e dhimbshme Senatori amerikan, Ron Johnson, ka thënë se beson që Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiç,
Nuk të them gej se gej është Elton John..! Noizy nuk përmbahet ndaj Olti Currit (FOTO LAJM) Një debat virtual ka nisur së fundmi mes reperit, Noizy dhe Olti Currit. Ky sherr me fyerje dhe ofendime nisi pasi O
May dha dorëheqjen, hidhen kandidaturat e para për postin e Kryeministrit Ende pa kaluar 24 orë nga deklarata se Kryeminsitria Theresa May do të tërhiqet, kanë dalë 5 kandidatët e parë. Bori
Në gjunjë për Elton John (FOTO LAJM) Në mbrëmjen e tretë të Festivalit të Filmit të Kanës u shfaq filmi "Rocketman", i cili tregon jetën e Elton John. Ës
Kapi kundërshtari për fyti, dënohet Ibrahimovic (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është dënuar me dy ndeshje pezullim, pasi që e kishte sulmuar një portier kundërshtar në fushë, gjatë
E dashura e re e Johnny Deep e "papërballueshme" (FOTO LAJM) E dashura e re e Johnny Depp-it që u zbulua kohët e fundit, është një balerinë ruse. Polina Glen, e cila besohet të j
Gangsteri shqiptar në SHBA, në një film për krimin dhe dhunën (FOTO LAJM) Do të ishte një zgjedhje e zgjuar për ata që jetojnë në pjesë të caktuara të Bronksit t’i referoheshin djalit muskuloz d
"Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe", Amber tregon tmerrin me Johnny Depp Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në do
"Isha 16 vjeç e bëja shumë para, por...", historia triumfuese e John Huston Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar Pastor Akili dhe John Huston, i cili është një njeri i sukse
SHBA kërkon që Britania të dalë sa më shpejt nga BE Këshilltari për Siguri Kombëtare i Shteteve të Bashkuara, John Bolton akuzoi institucionet politike të Britanisë së Madh
Vritet bosi i Gambinove, familja u çmontua pas dëshmisë së një shqiptari Lufta mes familjeve mafioze në SHBA duket se vijon pavarësisht uljes së intensitetit gjatë viteve të fundit dhe fokusit
John Terry flet pas veprimit të Kepa Arrizabalaga në Carabao Cup John Terry e ka komentuar veprimin e Kepa Arrizabalagas në EFL Cup. Terry ka thënë se veprimi i portierit spanjoll ës
E p*rdhunuan dhe e filmuan, nëna e dy fëmijëve vret veten Një nënë e dy fëmijëve u vetëvra pasi u drogua dhe u përdhunua nga dy burra që më pas edhe e filmuan sulmin. Jena Joh
E papritur, e ftuara i heq të gjitha në emision (VIDEO) John Humphrys përjetoi tronditjen më të madhe të karrierës së tij, kur një aktiviste kundër "Brexit" hoqi të gjitha rrob
Mbetën pa drita, por ajo që gjetën në kabinë i trembi të gjithë Mungesa e energjisë jo gjithmonë vjen për shkak të thatësirës. Në raste të veçanta fajtor mund të jetë edhe një zvarrani
Kim Kardashian provokuese në maksimum, look trasparent në ditëlindjen e John Legend Kim Kardashian di gjithmonë se si të jetë kryefjala e mediave rozë. Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e fansave me
Krusita e pranon që është në një lidhje dhe ai është… Një ndër të ftuarat e "Shiko kush Luan" ishte këngëtarja që i është bashkuar “Threedots” së fundmi, Krusita. Prej di
"Nuk mund ta vazhdoj më këtë emision", çfarë ndodhi mbrëmë me Ermalin (VIDEO) John Shahu është një ndër artistët e rinj më të suksesshëm në Shqipëri. Karriera e tij ka nisur vite më parë, por në vi
Haradinaj çon selam pranë zv.shefit të KFOR-it në majë të bjeshkëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj bashkë me zëvendëskomandantin e KFOR'it, gjeneralin amerikan John Boyd është ng
Serwer përhap pesimizëm: Nuk është afër marrëveshja Kosovë-Serbi Pse sekretari i shtetit Mike Pompeo dhe këshilltari për siguri kombëtare John Bolton kanë ftuar Serbinë e Kosovën të arr