999 rezultate për

joao

Inter konfirmon lëndimin e Mirandas Interi edhe zyrtarisht e ka konfirmuar se Joao Miranda vuan nga një tendosje në kofshe, prandaj më shumë gjasë edhe do t
Joao Mario kalon me sukses vizitat mjeksore te West Ham Gjithçka e kryer tashmë për transferimin e Joao Marios nga Interi te West Hami, në Premier League. Portugezi udhëtoi sot
Mediat angleze konfirmojnë se Joao Mario ka kryer testet mjekësore tek West Hami Joao Mario ka kryer testet mjekësore te West Ham United, ku transferohet në formë huazimi me vlerë 1.2 milionë euro, me
Më në fund, Interi ua gjen vendin dy lojtarëve që i kanë ngecur në derë Dy nga futbollistët e ardhur me shumë bujë në ditët e fundit të merkatos së verës së 2016-ës, Joao Mario dhe Gabigol, du
West Ham e gatshme t'i paguaj pagën Joao Marios Skuadra londineze, West Ham ka pranuar që të paguajë pagën e portugezit të Interit, Joao Mario. Trajneri Luciano Spal
Joao Mario kundërshton Interin: Dua të zhdukem, jo të huazohem Ndërlikohen marrëdhëniet mes Joao Marios dhe Interit. Sipas mediave italiane, lojtari është kundër idesë së klubit z
Largimet mbeten problemi i Interit, Joao Marion u ka ngelur në derë Joao Mario dhe Gabigol ishin 2 përforcimet më të bujshme të Interit në merkaton e verës së 2016-ës, madje në orët e fund
Inter gjen klubin e ri për Joao Marion Sipas radios RMC Sport, portugezi është në negociata për një huazim te West Ham United. Klubit nga Milano tashmë i ka hu
Joao Mario refuzon kalimin tek skuadra e madhe anglez, dëshiron transferimin në La Liga Mesfushori portugez, Joao Mario nuk është i lumtur në Inter dhe po mendon largimin gjatë këtij afati kalimtar. 24-vje
Mourinho ofron Juan Matën për Joao Mario, por Interi dëshiron një tjetër Zhvillime intruguese ne aksin Milano-Manchester. Sipas “Corriere Dello Sport” Jose Mourinho i ka vënë syrin futbollistit
Ozilin mund ta zëvendësojë Joao Mario tek Arsenal Sipas të përditshmes angleze ‘The Sun’, tanimë Arsenali ka ndarë edhe shumën për transferimin e Marios. Shuma me të c
Interi flet hapur, ja sa kushton Joao Mario Portugezi Joao Mario po luan sezonin e tij të dytë te Interi, por ende nuk ka arritur të bindë zikaltrit, që t’i besojnë
Spalleti i'u përgjigjet fjalëve të Joao Marios Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, nuk është i befasuar nga fjalët e Joao Marios. Portugezi tha se nuk është i kënaq
Joao Mario i'u bën presion drejtuesve: Nëse nuk luaj duhet ta dini se çfarë ndodh I grumbulluar nga Portugalia për përplasjen e 10 nëntorit me Arabinë Sauditë në miqësore, Joao Mario lëshon një deklarat
Santos publikon listën e Portugalisë, lë pushim Ronaldo për miqësoren e radhës Fernando Santos ka zbuluar listën e ekipit kombëtar të Portugalisë. Trajneri portugez nuk e ka ftuar në kombëtare pas
Inter – Sampdoria, formacionet e mundshme Kundërshtari i Interit në javën e dhjetë të Serie A do të jetë Sampdoria. Pa dyshim që do të jetë një ndeshje e mir
Joao Mario: Derbi kundër Andre Silvës do të jetë i veçantë Është një ndeshje e veçantë. Jemi në formë dhe duam të fitojmë në shtëpinë tonë. Shpresoj që për këtë të na ndihmojnë ti
Joao Mario: Ndaj Milanit duam fitore Joao Mario paralajmëron Milan. Mesfushori i zikaltërve në prag të derbit të Madoninës shfaqet enztuziast dhe i karikuar.
Joao Mario: Duan kualifkimin në Ligën e Kampionëve, të tjerat janë lluks Joao Mario ka folur pas fitores 2-0 kundër SPAL-it. Ai se ndihet mirë me lojën e Luciano Spallettit dhe se klubi një
Inter kalon në avantazh, ia konfirmon dhe VAR 11-metërshin (VIDEO) Ka mjaftuar njw kontakt nw zonw, njw mendim dhe konsultim i arbitrit me teknologjinw VAR pwr tw akorduar njw 11 metwrsh