999 rezultate për

joana

E dashura e yllit të Veronës nuk përmbahet (FOTO LAJM) E bukur, e sigurt në vetvete, e keqe aq sa duhet. Një shikim që ndoshta tregon shumë për Jovana Djordjevicin, që u k
E pazakontë, Arian Çani fton të bijën në emisionin e tij (VIDEO) Ka kaq shumë vite që shfaqet çdo javë në ekranin e shqiptarëve, por askush nuk di asgjë për familjen e tij. E ka ruaj
Arian Çani "befasohet" nga e ftuara në studio: Çfarë jemi ne bashkë (VIDEO) Për herë të parë në studion e “Zonë e Lirë”, e ftuar mbrëmjen e kësaj të premteje ishte një person tepër i veçantë për d
“2 herë mat”: Gjërat qenkan bërë serioze dhe Zerka e paska çuar bjonden në vendlindje (FOTO LAJM) Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa foto të Young Zerkës me një vajzë bjonde, seksi. Ata shfaqeshin në momen
Në lidhje apo jo me Zerkën? Reagon për herë të parë bukuroshja bjonde (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit Young Zerka me një vajzë bjonde në pishinë. Ata ishin fo
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Joana Sanz, sa fjalë "të ëmbla" për kampionin Dani Alves (FOTO LAJM) Festa e madhe për Brazilin me rastin e triumfit në Copa America. Të gjithë tifozët e "Seleçaos" iu gëzuan këtij sukse
Dani Alves dhe Joana Sanz, festojnë përvjetorin e tyre (FOTO LAJM) Dani Alves dhe Joana Sanz janë një nga çiftet më të përfolura në botën e futbollit. Çifti, i cili u takua gjatë kohë
E dashura e Dani Alves, sjell para kohe verën (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit Dani Alves, Joana Zanz, ka sjellë verën para kohe,shkruan Albeu.com Nga fotot e publikuara n
Joana Sanz ndez natën në shtrat, fansat e pyesin: Ku është Dani Alves? (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të PSG-së Dani Alves ka postuar një foto mjaft provukese në dhomën e saj duke terbuar ndjek
Harrojeni Ildën, kjo është gazetarja e sportit që po pushton rrjetin (FOTO LAJM) Joana Grabolli është moderatorja më e re në fushën e sportit. Bukuroshja njihet si tifozja më seksi e Skënderbeut, nd
Ish-Miss World Albania, i futet gazetarisë sportive Joana Grabolli është bukuroshja që vitin e kaluar u shpall "Miss World Albania". Suksesin prej hireve që i ka falur naty
E dashura e Dani Alves shpërthen në Kubë (FOTO LAJM) Modelja spanjolle Joana Sanz, partnere e futbollistit të PSG Dani Alves, jep spektakël në rrjetet sociale. Nëpërmjet
Gruaja e Dani Alvesh tregon përse e zvogëloi gjoksin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të Paris Saint Germain, Joana Sanz tregoi arsyet pse kishte vendosur të bënte gjoksin e vog
Historia e parrëfyer e dashurisë së princit shqiptar me Helenën Nga Moikom Zeqo Një dashuri dhe tragjedi tronditëse e princit arbënor Tanush Topia me princeshën franceze Helena
E talentuar si babi, vajza s’i ka lënë gjë mangët Stefit Ministria e Kulturës ka organizuar mbrëmjen e fundvitit ku kanë qenë të pranishëm punonjës të kësaj ministrie, artistë,
Dani Alves nis pushimet me të fejuarën Joana Sanz (FOTO LAJM) Dani Alves ka lënë pas zhgënjimin e finales së Champions League në Cardiff teksa tashmë i është përkushtuar tërësisht të
Si ra në kurth biznesmeni amerikan nga studentja që e joshi, e filmoi gjatë seksit dhe… Biznesmeni amerikan ra në kurth nga një studente e cila iu prezantua me emrin Joana, si përfaqësuese e një kompanie shqi
ISIS ofron një milion dollarë për kokën e studentes daneze (FOTO LAJM) Studentja nga Danimarka, Joana Palanni, e cila kishte shkuar në Siri për të luftuar kundër militantëve të të ashtuquajtu
Rishfaqet Joana e Big Brother 6 (FOTO LAJM) Joana, ish-konkurente e Big Brother 6 shfaqet në media pas një pushimi të gjatë larg tyre, vjen me foto të nxehta në pla