999 rezultate për

jessica

Ish e dashura reagon pas puthjeve pasionante të Robertit me italianen: Kisha ndjenja (FOTO LAJM) Një postim në InstagramStory dhe mediat u mobilizuan! Kështu ndodhi me Robert Berishën, i cili mbrëmjen e djeshme postoi
Dyshohet nga Covid, vdes papritur aktorja e Hollywood në moshën 38 vjeçare Aktorja e njohur e Hollywood, Jessica Campbell ka ndërruar jetë në moshën 38 vjeçe. Sipas TMZ, ajo ka humbur jetën në Po
Nusja e prekur me Covid-19 martohet nga dritarja Ajo donte me çdo kusht që të martohej dhe asgjë nuk do t’ia prishte ditën më të lumtur të jetës. As koronavirusi! Pasi m
"Kam prova për t'i shkatërruar jetën", Roberti reagon pas deklaratës së Jessica Kadiut (FOTO LAJM) Robert Berisha vazhdon të mohojë lidhje me modelen e Instagram-it, Jessica Kadiun pavarësisht deklaratave të saj se kanë
Roberti mohoi lidhjen, shpërthen Jessica Kadiu: Mund t'i shkatërroj jetën (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Parashikoi koronavirusin dhe infektimin e Trump, ç'na pret ky fundvit sipas Astrologes Teksa koronavirus kishte nisur të përhapej në Kinë, në shkurt të këtij viti dhe pjesa tjetër e botës ishte ende e qetë,
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Sërish?! Pasi u kap mat në një pikë karburanti me Jessica Kadiun, reagon Robert Berisha Robert Berisha ka mohuar të jetë aktualisht në një lidhje me bukuroshen Jessica Kadiu. Në një intervistë për Revistën
Premtimi i madh Jessica për Immobilen nëse Lazio fiton kampionatin: Do të dhuroj një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Malena, gruaja e Ciro Immobiles në lidhje direkte në Instagram me faqen "Che fatica la vita da bomber" i ka bërë
Pas spekulimeve për ndarjen, Timberlake dhe Jessica i japin fund kështu komenteve (FOTO LAJM) Skandali i këngëtarit të njohur, Justin Timberlake i cili u fotografua duke shtënguar duart me Alisha Wainwright bëri xh
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Vetëm se i kapi dorën koleges, Justin Timberlake and Jessica Biel nisin terapitë (FOTO LAJM) Në dhjetor, Justin Timberlake pretendoi se ishte i pirë kur u kap mat duke shtrënguar duart me kolegen e tij Alisha Wain
Nuk e vrau ndërgjegjja, por Timberlake e paska detyruar gruaja të kërkojë falje publikisht (FOTO LAJM) Javën e kaluar Justin Timberlake dhe Jessica Biel, u kthyen në qendër të mediave. Shkak u bënë disa foto që bënë xhir
Justin Timberlake i kërkoi falje pasi u kap mat me kolegen, bashkëshortja merr vendimin (FOTO LAJM) Justin Timberlake i kërkoi falje publike bashkëshortes së tij prej 7 vitesh, Jessica Biel, pas publikimit të disa fotove
David Guetta kapet "mat" në momente intime me të dashurën super yll (FOTO LAJM) DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Bea
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO) Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull. Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", ë
Robert Berisha reagon pasi i zbuluan lidhjen me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e djeshme qarkulluan me shpejtësi disa foto paparaci ku shfaqej Robert Berisha në një resort në Turqi në shoqërinë
7 vjet së bashku, Jessica Ziolek feston përvjetorin me Milik (FOTO LAJM) Andrea Milik po kalon një formë të mirë në Serinë A duke shënuar rregullit për fanellën e Napolit, shkruan Albeu.com