999 rezultate për

jese

Rama e konfirmon: Do jem pjesë e listës së Durrësit Kryeministri Edi Rama ditën e sotme konfirmoi se do të jetë në listën e Durrësit për zgjedhjet e 25 Prillit. Gjatë t
Bill Gates tregon arsyen pse përdor një telefon Android dhe jo Apple Bill Gates tregon arsyen pse përdor një telefon Android dhe jo Apple Themeluesi i Clubhouse Paul Davison i cili ishte
"Ngec" Juventusi, nuk shkon me shumë se barazimi ndaj Veronas (VIDEO) Juventus ka udhëtuar në Marc’Antonio Bentegodi për tu përballur me Veronan në kuadër të javes së 24-të të Serie A. "B
Anxhela Peristeri publikon një pjesë të klipit që do të na përfaqësojë në Eurovizion (VIDEO) Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision” të pazakontë për shkak të pandemisë. Kënga që
Barcelona lkonfirmon dëmtimin e talentit Pedri Talenti i Barcelonës, Pedri, u largua nga loja në min 71′ në duelin me Sevillan. Tani, Barça ka konfirmuar lë
Bayerni lë me pasoja Lazion, skuadra e Inzaghit mposhtet nga Bologna (VIDEO) Lazio ka pësuar disfatë nga Bologna në kuadër të javes së 24-të të Serie A. Ishte Immobile i cili humbi një penalti n
Eri pezullohet nga Për’puthen! Çfarë bëri këtë herë? Dorian Kuka iu bashkua dje Për’puthen dhe u kuptua menjëherë që do ishte pjesë e rëndësishme e emisionit pasi ndezi menj
"Jam pjesë e një ekipi politik": A do të jetë Lleshaj në listat e PS për deputet "Sa i përket listave të kandidatëve ato kalojnë në një proces të caktuar në PS, proces i cili është ende i pambyllur dhe
Transferimi te Partizani, futbollisti 23-vjeçar humb kombëtaren (FOTO LAJM) Roberto Dominguez është pjesë e përfaqësueses së Salvadorit, si asaj A, ashtu edhe të ekipit U-23 që merr pjesë në kuali
Milani befasohet në pjesën e parë nga Crvena zvezda (VIDEO) Milani e ka mbyllur pjesën e parë 1-1 ndaj Crvena zvezda. Pas golit të Kessie në minuën e 8' me 11-metërsh kuqeziznjt
10 minuta bisedë në telefon zvogëlon ndjenjën e vetmisë Të flasësh me dikë në telefon për 10 minuta disa herë në javë, nëse e kontrollon bisedën, mund të zvogëlojë ndjenjën e v
Pse u rrit Vetëvendosja? Përgjigjet Fatmir Sejdiu Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu në një intervistë ka folur për rezultatin e zgjedhjeve të 14 shkurtit, rënien e
U dënua me 16 vite burg, Prokurori e pranon: Aleksandër Murataj s’ka qenë pjesë e grabitjes Ndonëse është dënuar me 16 vite burg dhe prej 4 vitesh ndodhet pas hekurave, Aleksandër Murataj nuk akuzohet për grabitj
Iu aksidentua "pjesëtari" i familjes, Ronaldo e Georgina nisen me avion privat drejt Spanjës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë tronditur pasi macja e tyre 3000 dollarëshe u aksidentua nga një makinë.
Çfarë Bayern! Bavarezët e mbyllin pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Bayern po shkatërron 0-3 në Olimpico Lazion. Për bavarezët golin e 3 e shënoi Sane në fund të pjesës së parë. /albeu.
E tradhtoi Rama? Tom Doshi hedh "grepat" tek opozita, kapet me njeriun e Berishës (FOTO LAJM) Ish-deputeti Tom Doshi duket se ka nisur të lëvizë të gjithë "gurët" për t'u bërë pjesë e zgjedhjeve më 25 Prill. Ndë
I propozon publikisht për fejesë, ç'pati Robert Berisha me deputeten shqiptare? (FOTO LAJM) Aktorja dhe së fundmi deputetja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publi
Super CR7, portugezi realizon dopietë në pjesën e parë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nxjerr gjithmonë nga situata e vështirë Juventusin. Portugezi ka realizuar dopietë ndaj Crotones në
Pjesë e listave të PS-së në zgjedhjet e 25 prillit, Reme Lala: Më 5 mars vendoset gjithçka Deputetja e opozitës parlamentare Reme Lala e cila mori mandatin në siglën e PDIU, është një nga dy kandidatët që do të
Unazë fejese është ajo? Khloe Kardashian ngre sërish dyshimet (FOTO LAJM) Një foto e vetme yllit të Kardashians, Khloe-s i ka bërë të gjithë të mendojnë se tanimë 36-vjeçarja është fejuar me Tri