999 rezultate për

jeremy

Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet "mat" me modelen (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë
Bëri sikur u aksidentua, djali i propozon të dashurës për martesë 30-vjeçari Jeremy Durst, inskenoi një aksident gjatë garës, për të propozuar të dashurën. Në pamjet e publikuara shih
Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Aksident i vërtetë apo…? Ja çfarë bën 30-vjeçari për ti propozuar të dashurës (VIDEO) Gjatë garës një motoçiklist ka iskenuar një aksident në mënyrë që të mund t’i propozonte të dashurë së tij përpara të gj
E RËNDË/ Ndërron jetë në moshë fare të re ish-futbollisti i Man.City-t (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Manchester City-t, Jeremy Wisten. Futbollisti i lindur në Malavi ishte pjesë e aka
Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet "mat" me modelen (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Jeremy Corbyn fajëson veten për humbjen e partisë Boris Johnson do të kthehet në “Downing Street” me një shumicë të madhe pasi konservatorët kanë marrë shumicën e votave,
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Historia trishtuese e “kriminelit më të bukur në botë” që tani është model i suksesshëm (FOTO LAJM) Në një intervistë të sinqertë, Jeremy Meeks, 35 vjeç, i cili u bë i njohur si “krimineli më i bukur në botë”, ka folur r
Krimineli më seksi në botë bëri shqiponjën me duar dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Jeremy Meeks është cilësuar si krimineli më seksi në botë, pasi fotoja e tij në rajonin e policisë tërhoqi vëmendjen e t
E dashura e kriminelit më të bukur në botë shijon jetën e natës (FOTO LAJM) Ajo ishte duke shijuar një natë vajzash pa Jeremy Meeks të shtunën. Megjithatë Chloe Green tregoi se ajo ishte ende p
Binjakët i propozojnë binjakeve në të njëjtën ditë Vëllezër binjakë që njohën dy motra binjakë, zgjodhën një datë “binjake” për t’u propozuar atyre. Brittany dhe Briana
Goca më mirë harrojeni, krimineli më i bukur në botë do të martohet Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
I preferuari i vajzave, lajm i keq nga krimineli më i bukur Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Krimineli më i bukur në botë martohet me trashëgimtaren e famshme Trashëgimtarja e TOPSHOP e cila zotëron një pasuri prej 3.8billion Chloe Green do të martohet Jeremy Meeks i cilësuar si
Vëllezërit binjakë identikë, u propozojnë në të njëjtën kohë motrave binjake identike (FOTO LAJM) Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me të fejurat e tyre Brittany dhe Briana Deane, të 31 vjeç në në
Tradhtoi miliarderen? Krimineli i bukur puthet me modelen Ai u bë i famshëm në rrjete sociale përmes fotografive të tij të realizuara në polici në vitin 2014 ku ishte i dënuar me
Jeremy Meeks është fejuar (FOTO LAJM) Para tre muajsh modeli Jeremy Meeks, i ka dhënë fund martesës 8-vjecare me gruan e tij. Por tani, modeli Jeremy Meek