999 rezultate për

jennifer

Një parajsë, brenda ish-vilës së Jennifer Aniston dhe Brad Pitt (FOTO LAJM) Listës së shtëpive të VIP-ave që keni parë, nuk mund t'i mungojë ish-"foleza" e dashurisë së Brad Pitt dhe Jennifer Anis
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi gjatë një podcasti me Ja
Kënga e re e Jennifer Lopez dhe Malumës kthehet në "sfidë" në rrjet (VIDEO) Dy artistët e famshëm, Maluma dhe Jennifer Lopez kanë publikuar disa orë më parë këngën e tyre më të re, e cila është e
50 vjeç, por Jennifer Lopez shpërthen me bikini (FOTO LAJM) 50-vjeçe por as që do t’ja dijë. Jennifer Lopez përshëndet verën duke pozuar me një mikro-bikini që përveçse po bën xhir
Skenat intime mes Jennifer Lopez dhe Malumës po bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO) Jennifer Lopez është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez. Por në një video të publikuar se fundmi shfaq
"Je shumë seksi", deklarata e Aniston për Brad Pitt po bën namin në rrjet (VIDEO) Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u takuan virtualisht. Pitt mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi
Jennifer Lopez më joshëse se kurrë më parë (FOTO LAJM) JLo lë pa fjalë me setin për kampanjën e saj të re. Jennifer Lopez vazhdon të jetë aktive edhe në fushën e biznesit,
"S'jam dhe s'do jem kurrë", aktorja 43-vjeçare habit me përgjigjen rreth shtatzanisë (FOTO LAJM) Aktorja e famshme, Jennifer Garner, ka hedhur poshtë të gjithë zërat se është në pritje të ëmbël. Dyshimet se ajo është
Brenda rezidencës 40 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez-it (FOTO LAJM) Është e vështirë të mendosh që Jennifer Lopez është 51-vjeçe. Pamja e saj është rezultat i dhjetëra orëve në palestër
Mosha është vetëm një numër dhe Jennifer Lopez e vërteton më së miri (FOTO LAJM) Ajo është 50 vjeçe por duket më në formë se kurrë. Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me format e saj. E vesh
50 vjeç dhe në formën më të mirë, kjo është dieta e përditshme e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez punon shumë për pamjen e saj të jashtëzakonshme, me një regjim të rreptë dhe me një dietë të shëndetshme
Për ju që mezi po prisni, "Friends" do të rikthehen vërtet Për ribashkimin legjendar të "Friends" është folur që kur dera e famshme lejla u mbyll për herë të fundit, por pas kaq k
Qeni më i vjetër në botë feston 20-vjetorin e saj Augie goditi duke tejkaluar kështu jetëgjatësinë e 10-12 vjetëve të shumicës. Shpëtimi i Goldheart Golden Retrievers
Si qëndron e vërteta e marrëdhënies së Jennifer Aniston me mbesën e preferuar të Brad Pitt? (FOTO LAJM) Mbesa e preferuar e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston është diplomuar dhe ata raportohet se janë në kërkim për ta festuar r
Për bamirësi, Jennifer Aniston nxjerr në ankand fotot e saj nudo (FOTO LAJM) Jennifer Aniston është dakordësuar me fotografin Mark Seliger për të nxjerrë në shitje në një ankand në foto nudo të akt
E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
Ja bleu 20 vite më parë, Jennifer Aniston vë unazën e fejesës me Brad Pitt (FOTO LAJM) Jennifer Aniston ende mban unazën e fejesës që i dhuroi Brad Pitt, sipas raporteve në mediat amerikane. Aktorja 51-vj
Vajza e Jolie dhe Brad Pitt do të thërrasë "mami" Jennifer Aniston, si po e përjeton aktorja? (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, ky i fundit filloi të takohej sërish me ish-partneren e tij, Je
Jennifer i mësoi Shakirës si të bëjë twerk dhe rrjeti u çmend (VIDOE) Jennifer Lopez e di mirë që të gjitha ne kemi nevojë për motivim pas një izolimi të gjatë në shtëpi dhe kështu, prandaj
"Mbretëresha e fitnessit" e pakujdesshme, i zgjidhet rripi i bikinit sapo del nga pishina (FOTO LAJM) Modelja amerikane Jennifer Nicole Lee, apo siç njihet ndryshe, “mbretëresha e fitnessit”, u bë pjesë e një incidenti hot