999 rezultate për

jenner

Ku ka qenë më parë? Kendall Jenner bëhet bjonde dhe duket perfekt (FOTO LAJM) Besojeni ose jo, por Kendall Jenner tashmë është bjonde. Modelja e njohur ka hequr dorë nga flokët e zinj që rrallë i
Kylie vazhdon të mohojë operacionet plastike, fotografët fokusojnë ndryshimet (FOTO LAJM) Jam e tmerruar…unë kurrë nuk do të bëja operacione,” ka qenë kjo deklarata e Kylie Jenner në shkurt të këtij viti gjatë
Kylie Jenner suprizon fansen, i dhuron shumën marramendëse (VIDEO) Familja e famshme Kardashian/Jenner njihet si një nga familjet më të pasura në botë dhe shpesh një pjesë të pasurisë së
Kylie Jenner komplet nudo në Instagram, epo të paktën është krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. K
Do të habiteni kur të mësoni sesa para mban me vete miliarderia Kylie Jenner kur del (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka qenë e ftuara speciale e puntatës së parë të sezonit të ri të “The Ellen Show”. Miliarderja ishte e f
Po ju do e kalonit fundjavën me ish-të dashurin tuaj ashtu si Kendall Jenner? (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Kendall Jenner është parë gjatë kësaj fundjave, teksa ka kaluar kohën e lirë me ish-të dashurin e saj,
Skena të nxehta me të dashurin, Kylie Jenner “ndez” tapetin e kuq (FOTO LAJM) Vajza e Travis Scott dhe e Kylie Jennerit bëri debutimin e saj zyrtar në tapetin e kuq në premierën “Santa Monica” të do
Oriola si Kylie Jenner, modelja shqiptare zgjohet mes trëndafilash të kuq (VIDEO) Kylie Jenner është një vajzë me fat dhe këtë e vërteton çdo herë edhe më shumë kur tregon surprizat që merr nga partneri
Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj bëjnë gallatë në Instagramin e Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner vazhdon akoma të postoj fotot nga jahti ku festoj ditëlindjen madhështore. Fotot e fundit kan qenë me va
Qeshëm të gjithë, Caitlyn Jenner ngatërron të bijat, uron Kylie-n me një foto të Kendall (FOTO LAJM) Caitlyn Jenner mund të mos ketë qenë e ftuar, (ose s’ka dashur vetë të shkojë) në udhëtimin e Kylie Jenner në Itali për
Grimieri shqiptar publikon foton e vjetër të Kylie Jenner, si do të reagojë bilionerja (FOTO LAJM) Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks. Së bashku
Nuk keni parë asgjë! Kjo është dhurata marramendëse që Kylie Jenner mori nga partneri (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj të 22-të. Ylli i familjes Kardashian-Jenner ka zgjedhur që këtë d
Do festojë ditëlindjen apo do martohet, ky detaj "tradhëton" Kylie Jenner (FOTO LAJM) Ajo po përgatitet për të festuar 22-vjetorin e ditëlindjes pasi u pa duke hipur në një avion privat për të shkuar drejt
Paçi fatin e Kylie Jenner ! Mori dhuratën gjigante nga Travis për ditëlindje (VIDEO) E vogla e motrave Kardashian-Jenner, Kylie Jenner në 10 gusht feston ditëlindjen e saj. Por pavarësisht se na ndajnë
Kylie Jenner po i afron ditëlindja, 21 vjçarja do të festojë në luks të shfrenuar (FOTO LAJM) Në datën 10 gusht Kylie Jenner do të festojë ditëlindjen. Kylie mbush 22 vjeç dhe që tani ka nisur përgatitjet për di
Një mama seksi si Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner është padyshim një nga femrat më seksi në planet. 21 vjeçarja është nënë e një vajze teksa lirisht mund
Si gjithmonë, Kylie Jenner edhe këtë herë kopjon Rihanën (FOTO LAJM) Dilema e “Kush kopjoi kë” është bërë më e rëndësishme se “Të jesh a të mos jesh”, por të paktën e ka një zgjidhje. Këtë
Do habiteni, kjo vajzë i ngjan "frikshëm" Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kristen Hancher, e cila njihet si një personalitet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka rikrijuar disa nga postimet e
Zjarr zjarr! Armela i prish mendjen të dashurit të Kylie Jenner (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Armelën, bukuroshen që u bë pjesë e ‘Big Brother’ dhe që pas atij momenti sukseset për
Kylie Jenner duket joshëse me vajzën në krah, e quan Stormin kopje të saj Kylie Jenner njihet si modele dhe vajzë që mirret me biznes, përndryshe ajo është një vajzë 21 vjeçare shumë e suksesshm