999 rezultate për

jeni

Të vërtetat e dashurisë që i mësoni vetëm pas një ndarje Një ndarje nuk duhet gjithmonë të jetë tragjike. Ja se çfarë mësohet pas një ndarje dhe se duhet t’i praktikoni në lidhj
Shenjat që tregojnë se s’do të jeni kurrë i pasur Sigurisht, asgjë nuk duhet t’ju demotivojë apo t’ju bëjë pesimistë ndaj asnjëherë mos u dorëzoni! Kini kujdes, ato që
Çekiçi apo CR7, shijojeni këtë super gol të shqiptarit (VIDEO) Eshtë një ndër lojtarët shqiptarë më në formë të momentit, Cekici vazhdon me performancet e mira dhe golat spektakolarë
Apeli prekës i 8-vjeçares nga Fieri: Ndihmojeni, unë i jap bukën time Nëse mendojmë se bota e fëmijëve janë vetëm lodrat gabohemi. Ata mendojnë për bashkëmoshataret e tyre. Amina në Fier
2 yje bashkë, gjejeni me kë po bashkëpunon Ylli Limani (VIDEO) Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtarë të njohur shqiptarë, Ylli Limani është sërish gati të na thyejë zemr
Mësojeni njëherë e mirë çfarë funksioni kanë këto qese të vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Horoskopi 18 tetor 2019, shenjat me lajme të këqija Dashi Dashuria: Jeni gjithnjë në nxitim, prandaj jeni në kërkim të ekuilibrit. Kjo mund të çojë në një lodhje që do t
Shërojeni dhimbjen e gjunjëve me të verdhë të vezës Dhimbja e gjunjëve është tejet e parehatshme sepse gjunjët janë prej pjesëve të trupit që e bartin thuajse tërë peshën e
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën
E keni ditur më parë, çfarë çifti jeni ju? Si do ta përkufizonit veten tuaj në çift? Kur sheh veten dhe partnerin, çfarë emri i vendos dyshes tuaj? Nëse nuk e dini
Nëse veni re këto shenja dijeni se veshkat tuaja nuk i kanë punët mirë Të jetosh në këtë botë të zënë e bën shumë të lehtë të humbasësh disa mesazhe që trupi yt të dërgon. Çdo ditë mendjet
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte A keni gjetur ndonjëherë një monedhë në rrugë ose në ndonjë cep të largët të shtëpisë? Le të zbulojmë kuptimin e kësaj n
Kërkoni në dollapin e gjyshes, aty do të gjeni syzet më in të momentit Në javët e modës që sapo lamë pas, u vu re trendi më i fundit i syzeve. Nëse dëshironi t’i përshtateni, mjafton të kë
"Nuk jam unë, jeni ju", fjalimi motivues i Rejas (VIDEO) Trajneri Edy Reja ka sjellë një frymë pozitive në kombëtaren shqiptare, duke ringjallur shpresat se ky ekip ka shumë për
Ju flihet edhe ju pasi ushqeheni? Mësojeni pse ndodh A ju zë gjumi pasi të hani ushqim? Keni menduar ndonjëherë përse ndodh kjo? Ky fenomen ndodh për një arsye. Pse ndjeh
Sa e ëmbël! Marina Vjollca tregon si dukej fëmijë dhe ndryshimin bëjeni vetë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër femrat më simpatike të ekranit shqiptar. Me ëmbëlsinë e saj ajo ka ditur të bëjë për ve
Qendroni larg këtyre tre ministrave, ndryshe "digjeni": SHBA-të vendosin sanksione ndaj zyrtarëve turq pas luftës në Siri Departamenti i Thesarit në SHBA ka vendosur sanksione ndaj tre ministrave të qeverisë së Turqisë pas operacionit të nisu
E pak muaj kanë mbetur, çfarë do të sjellë 2020 për të fiksuarit pas makinave? (FOTO LAJM) Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe sidomos pas prurjeve të reja që sjellin çdo vit një risi, atëherë jeni në vend
Aplikacion që kombinon verën me muzikën? Gjetja e këngëve të preferuara (playlist), të përputhura me shijimin e verës, tashmë është e mundur falë aplikacionit ”L
Nëse jeni shtatzënë, harrojeni ta bëni këtë veprim Pavarësisht se për shumicën e grave shtatzënia konsiderohet si periudha më magjike e jetës, të gjitha e dimë që duhet të