999 rezultate për

jemen

Tradhtonte gruan, dashnorja i bën gjëmën burrit nga Vora Një lidhje dashurie me shoqen e ngushte të bashkëshortes duket se i ka kushtuar shtrenjtë 45 vjeçarit nga Vora. Gjyk
Dhjetra të vrarë, dalin pamjet e fëmijëve pak para bombardimit nga sauditët në Jemen (VIDEO) Aviacioni saudit vrau dhjetra fëmijë duke bombarduar një autobus shkolle disa ditë më parë në Jemen, gjë e cila shkaktoi
Varrosën 50 fëmijët e vrarë nga sauditët në Jemen Janë dërguar në banesën e fundit përmes protestave masive fëmijët e një shkolle të vrarë nga aviacioni i Arabisë Saudite
Vajza vini re! Kafetë e shumta ju bëjnë gjëmën (FOTO LAJM) Edhe pse mund t’ju duket se nuk ka shans që të ekzistojë ndonjë lidhje midis kafes dhe madhësisë së gjoksit, lidhja ekzi
Sauditët kryejnë masakër në Jemen: Dhjetra fëmijë të vrarë pas bombardimit të autobusit Aviacioni i Arabisë Sauditë ka shënuar masakrën më të fundit në Jemen duke bombarduar një zonë të populluar. Mediat ndër
Jemen, sulmohet autobusi me nxënës, shkon në 50 numri i viktimave Të paktën 29 fëmijë janë vrarë dhe 30 janë plagosur në një sulm ajror të të udhëhequr nga koalicioni Saudit në Jemen, ra
Goca kujdes! Më shumë se tre kafe në ditë ju bën gjëmën Edhe pse mund t’ju duket se nuk ka shans që të ekzistojë ndonjë lidhje midis kafes dhe madhësisë së gjoksit, lidhja ekzi
Goca kujdes! Më shumë se tre kafe në ditë ju bën gjëmën Edhe pse mund t’ju duket se nuk ka shans që të ekzistojë ndonjë lidhje midis kafes dhe madhësisë së gjoksit, lidhja ekzi
Tifozët e Brazilit i bëjnë "gjëmën" Neymar-it Pas humbjes së Brazilit kundër Belgjikës dhe eliminimit përfundimisht nga Botërori, tifozët i janë vënë kundër sulmuesit
80 vjet më vonë, Mbretëreshë Elia i bën "gjëmën" Mbretit Zog Nga Alma Mile* Mbretit Zog i kanë luajtur eshtrat vendit atje ku prehet, kur ka parë a dëgjuar se Mbretëresha
Ky lojtar i dha kualifikimin Argjentinës, por tashmë i bën "gjëmën" (VIDEO) Argjentina po rezulton shumë e pafatë në këtë ndeshje kundër Francës. Një faull në zonë i shkaktuar nga Rojo i ka ku
Jemen, ushtria përparon drejt "Portit të jetës" Forcat jemenite, të mbështetura nga koalicioni që udhëhiqet nga sauditët, kanë marrë kontrollin e aeroportit të qytetit
Plas lufta, Arabia Saudite sulmon një shtet në muajin e Ramazanit Edhe pse jemi ende në muajin e Ramazanit forcat e mbështetura nga Arabia Saudite kanë nisur sulm në portin Hudayah në Je
Kujdes ku lini çantën, kjo bjonde i bëri gjëmën vajzës në Tiranë (VIDEO) Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni se si një vajzë bjonde vjedh çantën e një vajze tjetër në Tiranë. V
U nda me të dashurin, ai i shkon në shtëpi dhe i bën gjëmën Një vajzë e re vetëm 22 vjec ka denoncuar ish-të dashurin e saj se i ka hyrë në shtëpi dhe e ka dhunuar. 25 vjeçari m
Basha i bën "gjëmën" Berishës, i përjashton dhëndrin dhe Flamur Nokën Ditën e djeshme u bë e ditur se ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli u kthye në kryesinë e Partisë Demokratike. Por
Largimi nga On Records, Mozzik-it i bëjnë gjëmën Reperi i njohur Mozzik prej kohësh është një prej më të njohurve dhe me hitet e tij ka rrëmbyer zemrat e publikut. P
Gruaja kërkon të blejë shtëpi, noterja i bën gjëmën Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes sorollatjet e një qytetareje, në zyrat e një notere, të hipotekës, gjykatës, pro
Drejtori shqiptar u bën gjëmën 11 militantëve të VMRO-së Xhevat Iseni nga Shkupi është një ndër funksionarët në qeverisjen e re. Si kryetar bordi i propozuar prej LSDM-së në Ndë
Një ditë para dasmës, stilisti i njohur i bën gjëmën nuses (FOTO LAJM) Një nuse nga Filipine është zhgënjyer shumë pasi fustani i saj i ëndrrave dukej si një "rrjetë mushkonjash". Mhayo Ar