999 rezultate për

jehona

Motra feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj i bën surprizën që ëndërrojnë të gjithë (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona është një nga vajzat më të njohura dhe më të komentuara në media, sidomos mediat kosov
KSHZ: Arrihet censusi, deri në orën 18:30 jehona e votuesve 44.5 % Arrihet censusi për zgjedhjet presidenciale. Deri në ora 18:30 minuta të drejtën e tyre të votës e kanë shfrytëzuar 44.5
KSHZ: Deri në ora 17:00, jehona e votuesve arrin në 38.23 për qind KSHZ-ja njoftoi se deri në ora 17:00, jehona e votuesve ka arritur në 38.23 për qind. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkov
Xhesika dhe Jehona ndezin Instagramin me një kërcim të nxehtë (VIDEO) Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre. Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë h
Jehona që la pas #oraesupermuzikës (FOTO LAJM) Fundjava që lamë pas ishte padyshim një fundjavë magjike në Tiranë. Askush nuk e kishte menduar që ky muaj do të nis
Jehona edhe kur tregon pak, i çmend fansat (FOTO LAJM) Ajo ka kohë që ka marr gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë. Ndonëse sa i përket profesionit nuk njihet si motr
Bukuria e së motrës lë në hije modelen shqiptare (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga modelet më të njohura e cila ka pë gjithashtu edhe një karrierë si këngëtare por që nuk r
Ja sa është jehona e votuesve deri në orën 10.00 në Çair Deri në orën 10.00 të drejtën e tyre të votës në vendvotimin 2901 në Çair e kanë realizuar 32 persona, përkatësisht 4.45
Bukuria e së motrës lë në hije modelen shqiptare (FOTO LAJM) Afërfdita Dreshaj është një nga modelet më të njohura e cila ka pë gjithashtu edhe një karrierë si këngëtare por që nuk
Jehona e Luiza Gegës, Al Jazeera: Nënkampione që stërvitet pa kushte (VIDEO) Televizioni prestigjioz “Al Jazeera” i ka kushtuar një video shumë motivuese atletes shqiptare, Luiza Gega, e cila u shp
“Zani i Naltë”, zëri dhe jehona e zhvillimit dhe progresit kulturor, arsimor dhe edukativ nga H. Skender Bruçaj Dallgët e vështira të historisë në fillimet e shekullit XX për shqiptarët, copëtimi i trojeve d
Fitorja e Erdoganit dhe jehona islamike në Tiranë Nga: MENTOR KIKIA Tashmë Brukseli do të jetë i detyruar të ulet në sofër me presidentin e plotfuqishëm turk Rexh
Rita Ora pushton mediat e huaja, ende jehona e dasmës kosovare (FOTO LAJM) Anëtarja e jurisë së X-Factor, Rita Ora, pak kohë më parë ishte e pranishme në një dasmë në Kosovë. Ky xhest i bukuroshe
Jehona e Shqipëri-Serbi në mediat ndërkombëtare Sfida e zhvilluar në “Elbasan Arena” mes Shqipërisë dhe Serbisë, e fituar nga kjo e fundit, u pasqyrua gjerësisht edhe n
Jehona dhe Rexhepova rikthejnë hitin “Caje Sukarije” (FOTO LAJM) Jehona Sopi këngëtarja kosovare duket se kohët e fundit po punon për sjelljen e një kënge të re. Këtë herë bëhet fjalë p
Konkurencë mes motrave, bum klikimesh për Jehona Dreshaj (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshaj po bën bum në rrjetet sociale, ndërsa fotot e saj ngjasojnë me ato profesionalet. Me linjat tru
Konkurrencë mes motrash, Afërdita apo Jehona Dreshaj më seksi? (FOTO LAJM) Motra e këngëtares Afërdita Dreshaj, kohët e fundit po bën një bum të madh në rrjetet sociale. Falë një fotoje të postua
Jehona deri në 13.00: Tetova 24, Gostivari 23.3, Kërçova 19.5 Deri në orën 13.00 kanë votuar 24 % e tetovarëve me të drejtë vote. Ndërkohë, që për zgjedhjet presidenciale kanë vot
Në Manastir u votua më shumë, në Tetovë më pak Manastiri ka patur jehonën më të madhe të votuesve, pasi në këtë komunë kanë votuar 41.542 persona ose 54 përqind e qyte
Jehona Dreshaj, ja motra "cool" e Afërditës (FOTO LAJM) Mesa duket, në familjen Dreshaj bukuria qënka dhuratë e natyrës. Përveç Afërdita Dreshaj, modeles, këngëtares dhe imazhi