999 rezultate për

jean

Erdogan bën asnjëanësin në Serbi: Mbështesin një marrëveshje me Kosovën që i kënaq të dyja palët Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka deklaruar se Turqia është e gatshme të japë gjithçka nga vetja për të ndih
Një përqafim me vrasësen e vëllait, burri që po çudit rrjetin (VIDEO) Një ish oficere policie amerikane që qëlloi për vdekje fqinjin e saj brenda banesës së tij në Dallas është dënuar me 10
Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, ajo që zbulon policia do iu hidhërojë zemrat (FOTO LAJM) Jeanie Ditty, një nënë 23-vjeçare nga Pennsylvania, SHBA, e cila kishte sjellë në jetë vogëlushen Macy Grace, fshihte nj
Kompania e Ramiz Kelmendit flak në rrugë 50 punëtorë Mbi 50 punëtorë të kompanisë “Elkos”, pronë e deputetit të LDK-së, Ramiz Kelmendi, janë duke protestuar për shkak të ndë
Arrihet marrëveshja, Todibo nënshkruan me Barcelonën Më herët është thënë se Barcelona dhe Jean Clair Todibo kanë mbyllur bisedimet dhe gjithçka rreth kalimit të lojtarit në
Shkarkimi nga Manchester United, Mourinho mbush xhepat Manchester Unted, pas shkarkimit të Jose Mourinhos , për shkak të rezultateve të dobëta, do ti duhet të dëmshpërbleje po
Arrihet marrëveshja, Britania largohet pa probleme nga BE Udhëheqësit e BE-së kanë miratuar kërkesën e Mbretërisë së Bashkuar për t’u larguar nga Bashkimi Europian. Lajmi është k
Brexit, Jean-Claude Juncker thotë se shanset për marrëveshje janë rritur Zyrtarët kryesorë të BE-së kanë shprehur optimizëm se një marrëveshje për Brexit mund të arrihet deri në fund të vitit.
Presidenti palestinez: SHBA e njëanshme, minoi zgjidhjen e konfliktit me Izraelin Presidenti palestinez, Mahmud Abbas, tha të enjten se Shtetet e Bashkuara "ishin të njëanshme" dhe përsëriti se "nuk mun
Spiuni francez që ka stërvitur Hashim Thaçin voton kundër vizave për Kosovën Një prej deputetëve të Parlamentit Evropian që ka votuar të enjten kundër liberalizimit të vizave për Kosovën, është ish
Juncker "tapë" në samitin e NATO-s (VIDEO) Presidenti i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker mbrëmë para mbrëmjes se liderëve të NATO-s ka humbur balancën dhe d
5 misteret të cilat edhe shkencëtarët nuk mund t'i shpjegojnë (FOTO LAJM) Që nga kohët e lashta, ne jemi përpjekur të shpjegojmë shumë gjëra të mrekullueshme që ekzistojnë në planetin tonë.
Xhaketat jeans, modelet më në tendencë për verën 2018 (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës 2018, xhaketat jeans janë kthyer fuqishëm ne koleksionet e veshjeve te firmave te mëdha te modës.
Flamurtari dhe Laçi nuk dinë të shënojnë në fushë asnjëanëse, bëjnë paqe pa gola (VIDEO) Paqe pa gola në sfidën shumë të rëndësishme për Europën, mes Flamurtarit dhe Laçit, që u luajt në fushën asnjëanëse në E
Publikonte imazhe të vajzës së vdekur, më pas policia zbulon të vërtetën e frikshme (FOTO LAJM) Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur. Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23-vjeçare nga Penn
Chelsea me ofertë zyrtare për mesfushorin e Nices Chelsea mësohet se ka bërë një ofertë për Jean Michael Serin për të përforcuar sa më shumë mesfushën Sipas gazetës fr
Lista Serbe kërcënon për formim të njëanshëm të Asociacionit Qeveria Haradinaj ka humbur shumicën në Kuvendin e Kosovës, pas daljes së Listës Serbe nga koalicioni. Kjo është pasoja
Deputeti i Kosovës lëshon alarmin, po tentohet ndarja e Mitrovicës Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka thënë që Lista Serbe po ndërmerr hapa të njëanshëm për të krijuar realitete të re
Dikur ishte e pastrehë, shihni jetën luksoze që bën tani falë të dashurëve Jeanemarie Almulla është një 26-vjecare nga Miami, e cila bën një jetë luksoze dhe shëtit në të gjithë botën. Dikur 2
Berisha: Serbia e Mali i Zi e kanë kuptuar, s’ka zgjidhje pa shqiptarët Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Anton Berisha, ka thënë se pozita e shqiptarëve ka ndryshuar dhe ka ndr