999 rezultate për

java

Dita e fundit e javës, këto janë temperaturat në Kosovë (FOTO LAJM) Dita e diel do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët. Vranësirat në pjesën perëndimore do të shoqërohen me reshje
Datë e re për Vllaznia-Bylis, java e 11 shtrihet në 4 ditë të ndryshme Kalendari për javën e 11 të Kategorisë Superiore ka ndryshuar duke u shtrirë në 4 ditë, pasi ndeshja mes Vllaznisë dhe B
Fundjava e gjitha për t’u shijuar, plot 9 supersifda Fundajava ështe e gjitha për t’u shijuar nga dashamirësit e futbollit, shkruan Albeu.com. Vëmendja kryesore shkon në
Superiorja mbyll fazën në mesjavë, cilat janë sfidat për këto 2 ditë Kategoria Superiore rikthehet shumë shpejt, teksa java e nëntë, që shënon edhe mbylljen e fazës së parë, do të luhet kët
Fundjava hapet me një supergol nga Turqia (VIDEO) Një supergol është shënuar pak minuta më parë në sfidën Galatasaray-Sivasspor, shkruan Albeu.com. Vendasit e drejtuar
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM) Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që v
Rrezik përmbytje në Jug, si parashikohet fundjava Meteoalb njofton se pas mesnatës së të enjtes, pritet përmirësim i motit në Veri dhe zonat Qendrore. Por, në Jug-Jugl
7 super trendet që mësuam nga Java e Modës në Milano! (FOTO LAJM) Nuk ka printe, ngjyra të ndezura apo detaje që nuk i kemi parë në rrugët e Milanos këtë javë. Java e Modës ka sjellë
7 super trendet që duhet të dini nga Java e Modës në Londër (FOTO LAJM) Nëse ka një gjë që mezi presim nga Java e Modës në Londër është të njohim trendet më të mëdha që vijnë nga street style!
Java e Modës në New York, me një stil krejt ndryshe (FOTO LAJM) U zhvillua shfaqja e gjashtë “Queer Runway” në Muzeun e Brooklyn, për këtë vit. Është shënuar fillimi i Javës së Modë
Dashuria dhe puna, si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Do të jeni të lumtur me situatën tuaj aktuale sentimentale, deri në atë pikë sa që pothuajse do të
Diell dhe reshje shiu në disa qarqe,Si nis java në vend E hënë, 2 shtator 2019 Bëni çadrat gati, ja qytetet ku sot dhe nesër priten reshje shiu Nesër (e hënë, dt.02) prit
Njihuni me 10 qytetet më të mira evropiane për të bërë shopping (FOTO LAJM) Motori i kërkimit për shtëpitë që jepen me qira gjatë pushimeve, i cili ka analizuar të gjitha dyqanet e veshjeve dhe të
Mos iu gëzoni ujljes së temperaturave, kur kthehet "ferri" Nga dita e djeshme tempeturat e ajrit kanë qenë më të ulta duke dalë kështu nga i nxehti i madh që shoqëroi javën e shku
Hidhet shorti, kalendari i ndeshjeve në Superiore Ka përfunduar pak çaste më parë në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për edicionin e 81-të të Kategorisë S
Horoskopi/ Si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Këtë javë marrëdhënia me partnerin premton të jetë shumë konfrontuese. Të enjten dhe të premten do të
Tirana-Partizani, vendoset orari i derbit Edhe katër javë kanë mbetur në Superiore dhe ende nuk është përcaktuar asgjë. çështja e titullit duket e mbyllur, pas
Çfarë i ndodh trupit nëse nuk konsumoni alkool për 28 ditë Fatkeqësisht, shumica e njerëzve me padurim presin të dalin dhe të dehen, por e vërteta është se alkooli është helm i ci
E pabesueshme por e vërtetë, zbulohet bananja blu, ka shijen e akullores E vështirë për tu besuar porn ë treg tashmë ka dalë bananje e re (Blue Java) e cila ka disa karakteristika të vëçenta që
Java e 27 e Superiores ndez vullkan në fundin e tabelës (FOTO LAJM) Është kompletuar brenda ditës java e 27-të e Kategorisë Superiore dhe është luajtur futboll kudo, pa dhunë e akuza, si r