999 rezultate për

javĂt

Rikthehet izolimi? Silva Bino: Të mbyllim fundjavat për të ulur numrin e të infektuarve Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, thotë se për shkak të numrit të lartë të rasteve të
Festimet e çmendura për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë kanë festuar ndërrimin e viteve duke konsumuar alkool. Rrugët e qyteteve të mëdha u mbushën me njerë
Fundjavat e verës janë emocionuese… edhe kur bie shi! Në këto ditë të çoroditura klimaterike, është bërë krejt normale që ndërsa jeni duke bërë plane fundjave me veten apo me
Orteku bllokon rrugën Mavrovë-Dibër (FOTO LAJM) Raportimet më të reja flasin për probleme të shtuara në vazhdimësi në komunikacionin rrugor në Maqedoni, si rezultat i t
Orteku bllokon rrugën Mavrovë-Dibër, ndalohet qarkullimi në disa akse rrugore Raportimet më të reja flasin për probleme të shtuara në vazhdimësi në komunikacionin rrugor në Maqedoni, si rezultat i t
U la jashtë Parlamentit, si janë fundjavat e Jozefina Topallit? (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka kaluar fundjavën e saj me të birin, Genarin, me të cilin ka post
Borë në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Gjavatë Komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale të vendit po zhvillohet pa ndalesa dhe kufizime por vende-ve
Disa rrugë të bllokuara në Maqedoni Komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale po zhvillohet ende në kushte të dimrit, në vende-vende më bor
Vazhdojnë reshjet Komunikacioni në të gjitha rrugët magjistrale dhe rajonale në të gjithë Maqedoninë po zhvillohet në kushte mjaft të vësh