999 rezultate për

jason

E fejuara e yllit të Fast & Furious shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rosie Huntington- Whiteley dhe i fejuari i saj, Jason Statham janë padyshim njëri ndër çiftet më të pëlqyera të Hollivud
Rosie dhe Jason më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë p
Gullit: Sarri gaboi me transferimin e këtij lojtari, mesfushori i Ajax me ngjason me Lampard Mauricio Sarri ia doli të kualifikonte Chelsea në Champions për sezonin e ardhshëm dhe të dërgonte ekipin në finalen e L
Qeshni me lot, kur krimineli ngjason me prezantuesin e BBC-së (VIDEO) Moment i sikletshëm gjatë transmetimit të emisionit informativ Crimewatch në BBC. Gjatë emisionit, në ekranin e madh
I dashuri i vdiq në aksident, vajza vdes pak orë më pas Një çift britanikësh, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, ku
Ndërron jetë ish-sportisti i njohur, por shikoni çfarë bën e dashura e tij Një çift nga Britania, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, k
Prishtina ende pa zbukurime për festa, ngjason si një qytet lindor Edhe pse festat e fundvitit po ofrohen, Prishtina ende nuk është dekoruar. Adonis Tahiri, zëdhënës i komunës së Prish
Ikona e filmit Italian, Remo Girone: Tani Tirana ngjason me cilindo qytet Italian (VIDEO) Si Tano Cariddi e njohim ne, Italia dhe çdo vend që ka ndjekur serialin “Oktapodi”, aktorin Remo Girone, i cili ditët e
Këngëtari i njohur bën veprimin që i përloti të gjithë, performon nga ballkoni Këngëtari i njohur i muzikës botërore, Jason Derulo ka marrë një surpizë të pakëndshme pasi i është anuluar koncerti i t
UFO-t ndjekin helikopterin ushtarak, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Dy "UFO" që ndjekin nga pas një helikopter i cili po shkonte në një operacion shpëtimi janë filmuar nga një grup televiz
Elvana Gjata kthehet në Tiranë, por jo vetëm Elvana Gjata prej gati një viti po përpiqet të ndërtojë karrierën e saj ndërkombëtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Gatuzo: Ky Milan më kujton atë të Ançelotit Xhenaro Gatuzo debuton sot foli për pritshmëritë e hapit të parë si trajner kuqezi: “Me Vinçencon kam një marrëdhënie
I dëshpëruar për të parë ndeshjen, ky baba ka shpikur "lojën" e shekullit (FOTO LAJM) Anglia është vendi ku ka lindur futbolli dhe prandaj ka edhe tifozët më të “sëmurë”. Por, çfarë mund të bëjë një bab
Kërcënimi me dekretet, PS e ngjason Metën me Gruevskin Partia Socialiste i është përgjigjur Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta, i cili në një deklaratë ditën e sotme u shpreh
Nuk do ta besoni ngjashmërinë që kanë këto bebe me disa Vip-a (FOTO LAJM) Nuk është risi kur shihni një foshnje që ngjason me një person të caktuar – mirëpo, kur një bebe ngjason me një yll botë
Doni WiFi të shpejtë? Ndiqni këto 5 këshilla (VIDEO) Ju ndoshta nuk e dini, por interneti Wireless që vjen nga routeri në shtëpi është një sinjal fizik, i përbërë nga radio
Mister, çfarë është kjo masë e çuditshme në liqenin Utah? (VIDEO) Prania e një mase misterioze në liqenin e ngrirë në Utah ka lënë pa fjalë dy shokë. Ato fillimisht kanë besuar se ato is
Kërkohet nga FBI, lëviz lirshëm në Prishtinë (FOTO LAJM) Shtetasi i Kosovës dhe i Kanadasë, Ymer Shahini, është mes shtatë personave të akuzuar nga FBI për përfitim të jashtëlig
Pas muajit të mjaltit Aniston i rikthehet punës Pas muajit të mjaltit, Jennifer Aniston i është rikthyer punës. Bukuroshja e Hollivudit, Jennifer Aniston dhe kolegu i s
A ngjason Samsung 6 me iPhone 6? (FOTO LAJM) Samsung Galaxy S6 është një telefon i cili mendohet se ka një dizajn krejtësisht të ri, i cili me sa duket është inspiru