999 rezultate për

jankullovska

Edhe sot Jankullovska del para gjykatës Në Gjykatën penale në Shkup sot duhet të vazhdojë gjykimi për rastin “Titanik” të prokurorisë Speciale publike në lidhje
Jankullovskës nuk i intereson më Gruevski Ish-ministrja e punëve të brendshme e Maqedonisë, Gordana Jankullovska, ka deklaruar se nuk e ka parë intervistën e fund
A do të burgoset? Përgjigjet Jankullovska Ish ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankulloska sot deklaroi se nuk pret që masat e sigurisë të cilat i ka shqip
Mori 6 vite burg për korrupsion, ky është reagimi i Jankullovskës Ish-ministrja e Punëve të Brendshme të Maqedonisë Gordana Jankullovska nuk dëshiron ta komentojë aktvendimin e Gjykatës
Gjykata dënon me burg Ish-ministren e Brendshme, Jankullovska Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë Gordana Jankulloska u dënua me gjashtë vjet burg për furnizimin e "merc
Jankullovska qan në gjykatë, a ndikohet drejtësia nga lotët? Ish-ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska sot në Gjykatën Penale në fjalët përfundimtare në rastin e Pro
Jankullovska sot jep llogari për mercedesin luksoz Në Gjykatën penale sot duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Tank” në procedurën e veçuar për ish-ministren e Pun
Sot nis gjykimi për Jankullovskën Në Gjykatën Penale të Shkupit sot duhet të fillojë gjykimi për ish-ministren e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska
Sot vazhdon gjykimi për "Titanik" Në Gjykatën Penale në Shkup sot dhe nesër vazhdon gjykimi për lëndën "Titanik" të Prokurorisë Speciale Publike, ndërsa j
Jankullovska nuk shkon në gjyq për "Titanik" Seanca e sotme gjyqësore për rastin e PSP-së “Titanik” është shtyrë për 16 gusht për shkak mungesës së ish-ministres së
Jankullovska ankohet pse drejtësia po funksionon Ish ministrja e policisë në Maqedoni, Gordana Jankullovska, është ankuar se në ditët e fundit të shtatzanisë, para lindj
Seancë e re gjyqësore për rastin "Tank" Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën e Prokurorisë Speciale “Tank” i cili ka të bëjë me blerjen e
Jankullovska ballë për ballë me të akuzuarit e "Monstrës" Ish Ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullosvka është gjendur sot përballë të akuzuarve për rastin Monstra, ma
Ahmeti, Mijallkov, Jankullovska, Grubi, dëshmojnë për Lagjen e Trimave të Kumanovës Pala mbrojtëse për çështjen e Kumanovës ka kërkuar si dëshmitarë funksionarë të lartë shtetëror dhe partiak. Mësohet
Gruevski përballet sot me PSP-në në gjyq Kreu i VMRO-së, Nikola Gruevski, sot duhet të përballet në gjyq me PSP-në lidhur me rastin "Fortesa", në të cilën akuzoh
Jankullovska akuzon shqiptarët dhe LSDM-në: Provokuan dhunën në Kuvend Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankulloska, përmes një postimi në Facebook ka akuzuar shqiptarët dhe LSDM-
"Katica Janeva dhe ekipit i saj janë nën urdhrat e LSDM-së" Ish minsitrja e MPB-së, Gordana Jankullovska ka reaguar ashpër në rrjetin e saj social kundër hapjes së hetimeve të reja
Jankullovska dhe Grujevski përsëri në gjykatë Gjykatësja Aleksandra Pop Stefanija, pritet që sot për herë të parë të takohet me ish-shefin Goran Grujevski dhe ish min
Jankullovska: Na dilni në mbrojtje se na mori djalli Ish ministrja e policisë, Gordana Jankullovska i ka bërë thirrje urgjente popullit në Maqedoni që të ngrihet në këmbë me
Thirret Ndihma e shpejtë teksa merret në pyetje Jankullovska Ndërpritet marrja në pyetje e ish ministres së punëve të brendshme, Gordana Jankullovska, në Gjykatën Penale, pasi që ës