999 rezultate për

janeva

Janeva nesër kthehet në paraburgim Ish-shefica e PSP-së, Katica Janeva është në gjendje më të mirë shëndetësore dhe nesër do të kthehet në paraburgim në bu
Katica Janeva e sëmurë, shtrohet me urgjencë në spital Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vaz
Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngri
Rasti "zhvatja", Jeneva nuk i përgjigjet pyetjeve në Gjykatë (VIDEO) Për më pak se një orë, ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva u mbajt në Prokurori për Ndjekje të Krimit të Organizua
Avokatët kërkojnë që Janeva të mbrohet në liri Pas përfundimit të marrjes në pyetje, avokatët e ish prokurores speciale Katica Janeva deklaruar se ata do të kërkojnë q
Rasti "Reket", sot dëshmon Katica Janeva E dyshuara e tretë e rastit “Reket”, Katica Janeva e cila ndodhet në paraburgim në Shutkë, sot duhet të paraqitet para p
“Boki 13” do i përgjigjet pyetjeve të prokurores Ruskoska: Kur dëshmon Janeva I dyshuari kryesor në rastin “Zhvatja”, Bojan Jovanovski-Boki13 sot është thirrur për të dhënë deklaratë në Prokurorinë
Janeva del të martën para Ruskoskës Katica Janeva ditën e martë pritet që të jep dëshminë e saj para prokurores Vilma Ruskovska për lëndën ‘Haraç’, ka bërë
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme
Katica Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore, mbrojtja kërkon heqjen e paraburgimit Është përkeqësuar gjendja shëndetësore e ish Prokurores Speciale, Katica Janeva, këtë e ka konfirmuar avokatja e saj Ire
Zaev konfirmon votën pro të LSDM-së për shkarkimin e Janevas Deputetët e LSDM-së në seancën e sotme kuvendore do ta mbështesin shkarkimin e Katica Janevës, por jo për punën e paligj
Fillon seanca për shkarkimin e Janevas Kuvendi i Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën për shkarkimin e kryeprokurores speciale Katica Janeva, e dyshuar
E vetme, me një femër: Dalin fotot e Janevas nga burgu (FOTO LAJM) Mediat maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva nga burgu i Shutkës, ku ndo
Kjo bukuroshe do të jetë avokatja e re e Janevas Avokatja Irena Danillova-Fërçkoska prej para disa ditëve është avokatja e re e prokurores Katica Janeva. Janeva isht
Kuvendi miraton shkarkimin e Janeva-s Komisioni për çështje dhe emërime pa diskutim me vendim unanim e ka vërtetuar propozimin deri te Kuvendi, Katica Janeva
Pavlevski heq dorë nga mbrojtja e Janevas Avokati Stevan Pavleski nuk do të jetë avokati mbrojtës i prokurores së dorëhequr dhe paraburgosur speciale, Katica Jane
Të enjten nis procedura për shkarkimin e Janevas Kryetari i Komisionit parlamentar për zgjedhje dhe emërime, Ilija Dimovski kërkon që raporti i Këshillit të Prokurorëve
Janeva në prag të shkarkimit Këshilli i Prokurorëve Publikë njëzëri vendosi se janë plotësuar kushtet për fillimin e procedurës për shkarkimin e prok
Kur pritet të vendoset shkarkimi i Janeva-s Këshilli i Prokurorëve pas një mbledhje maratonike nuk ka marrë vendimin për shkarkimin ose jo nga detyra të kryeprokuro
Janeva, në gjendje të rëndë shëndetësore Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore në Shutkë, pas ndalimit të saj par