999 rezultate për

jamie

Kjo është nëna që i ka rrëmbyer të dashurin 14 vjeçar vajzës së saj (FOTO LAJM) Gjëra nga më të çuditshmet ndodhin në botë, ku ndonjëherë ja kalojnë edhe imagjinatës. Një nënë 38-vjeçare është vënë në
Zyrtare: Jamie Vardy rinovon kontratën me Leicester Cityn Sulmuesi anglez, Jamie Vardy duket se po i tregohet besnik skuadrës së tij, Leicester City edhe pse ka pasur oferta të s
Anglia në epërsi ndaj Italisë (VIDEO) Anglia ka shënuar gol ndaj Italisë në "Wembley Stadium". Është sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy që ka realizu
Jamie Carragher shkarkohet nga "Sky Sports" pasi pështyu një vajzë 14-vjeçare (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher është pezulluar nga roli i tij si një ekspert për Sky Sports pasi dolën pam
Jamie Redknapp me fjalë të mëdha për lojtarët e Chelseat pas fitores kundër Watford Lojtarët e Chelseat janë ende duke luajtur për trajnerin Antonio Conte, sipas Jamie Redknapp. Blues fituan kundër Wat
Fotot e para publike, konfirmohet dashuria mes Jamie Fox dhe Katie Holmes (FOTO LAJM) Ishin përfolur që në vitin 2013, por Jamie Fox dhe Katie Holmes kanë dalë për herë të parë publikisht bashkë. Ata ish
Jamie Shea: Ndërhyrja e NATO-s ndali spastrimin etnik në Kosovë Britaniku 63 vjeçar i cili i raportonte nga Brukseli Miloshevicit edhe parashikimin e motit, i cili ishte njëherësh edhe
Jamie Dornan heq dorë nga “50 Shades of Grey” Aktori Jamie Dornan do të jetë në serinë e tretë dhe të fundit të “Fifty Shades of Grey”. Por për të gjithë fansat e tij
Adele rastësisht fton një fanse në skenë të këndojë më të, zëri i saj ishte mahnitës (VIDEO) Ndodh shumë shpesh që këngëtarët nëpër koncertet e tyre të ftojnë në skenë një fans e të këndojnë bashkë me të. Këtë
Mbani frymën së shpejti “Fifty Shades Darker” Xhirimet për serinë e dytë të Fifty Shades sapo kanë përfunduar. Sërish dy protagonistët kryesorë të filmit janë 26-
Përfundojnë xhirimet e "Fifty Shades Darker" Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në “Qytetin e Dashurisë”, Paris. Producentët janë munduar me
Vardy po habit botën, ky është super goli ndaj Gjermanisë (VIDEO) Pasi po çudit Anglinë dhe mbarë Evropën me Leicesterin e tij, duke kryesuar Premier Lige, Jamie Vardy ka çuditur mbrëmje
Barcelona mendon për yllin e "dhelprave" Barcelona kërkon një tjetër yll për të kompletuar sulmuesin e frikshëm. Dëshira më e madhe vazhdon të mbetet gjeniu i Le
Katie Holmes dhe Jamie Foxx së shpejti prindër Është përfolur gjatë kohët e fundit për romancën mes Katie Holmes dhe Jamie Foxx, por tashmë ata janë në pritje të fëmij
Vardy tregon sekretet e Rainerit, nga GPS te netët pa gjumë Jamie Vardy zbulon sekretet e Claudio Ranierit. Sulmuesi i Leicester City Jamie Vardy ka treguar se trajneri i tij, Cla
Ja ku do të qëndrojë Vardy Mediat kanë njoftuar se Jamie Vardy ka bërë të mundur vazhdimin e kontratës me Leicesterin Klubi i Leicester City ka
Statistika/ Ju prezantojmë yllin e Premier League, Jamie Vardy Jamie Vardy është padyshim një ndër lojtarët më të përfolur në Premier League. Ylli i Leicester City-it po zhvillon një
Bale pagoi një psikolog për të shpëtuar nga Ronaldo Një histori interesante është zbuluar orëve të fundit në Angli. Psikologu i famshëm sportiv, Jamie Edwards ka treguar se
Ja fjalët që i shpëtuan jetën një personi Ka mjaftuar një fjalë që djaloshi Jamie Harrington të shpëtojë jetën e një njeriu, i cili do të vetëvritej... ai thjesht
Jamie Dornan nënshkruan kontratën për "Fifty Shades of Grey" Dikur mendonte se filmi "Fifty Shades of Grey" do ti shkatërronte karrierën e tij, por kjo gjë nuk ka ndodhur, madje sit