999 rezultate për

james

James me padurim pret ndeshjen me Realin: Speciale për mua Ylli i Bayern Munichut, James Rodriguez, e cilëson si speciale përballjen me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së K
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,
Bayern i pangopur vetëm me Jamesin, kërkon dhe mesfushorin tjetër të Realit Bayerni është i kënaqur me aparencat e James Rodrigesit dhe e shikon si ambjent të mirë Realin për të bërë merkato në me
LeBron James ironizon me golin e Ronaldos: Mos bëj padrejtësira (FOTO LAJM) Nga një legjendë te tjetra – LeBron James ka postuar foton e Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale duke lëvduar golin ak
James nuk ia mbyll derën rikthimit tek Reali James Rodriguez shprehet i lumtur tek Bayern Munich, por nuk e refuzon dhe mundësinë që të rikthehet tek Reali i Madridi
Dokumentari i James Arthur, akuza ndaj Rita Orës Në një dokumentar autobiografik të quajtur “Back to the Boy” këngëtari i famshëm James Arthur nga zbuluar me detaje anën
James nuk dëshiron të negociojë të ardhmen larg Bayernit Bayern Munich duhet t’i paguajë Real Madrid rreth 42 milionë euro për blerjen përfundimtare të kartonit të James Rodrigu
James nuk e dëshiron largimin nga Bayern, u mbyll derën gjigantëve anglez Sipas The Sun, janë disa klube të Premier Leagues që po tregojnë interes për James Rodriguezin. Chelseat, Liverpoolit
James Rodriguez ka një kërkesë për drejtuesit e klubit Bavarez James Rodriguez thuhet se i ka thënë drejtuesve të Bayern Munich që të trasnferojnë yllin e Tottenham Hotspur, Harry Kan
James Rodrigues tek Barcelona, në këmbim me blerjen më të shtrenjtë në histori Bayern Munich po mendon çmendurinë me Rodriguez duke e shkëmbyer me Ousmane Dembelen e Barcelonës. Sipas Don Balon is
Duket si në filmat e James Bond, politikania bëhet hit në internet (FOTO LAJM) Një senatore nga Rusia me një model flokësh të pazakontë, që e bën "të duket si një gazetar i James Bond", është bërë nj
Konfirmohet sa ditë do të mungojë James Rodriguez James Rodriguez do të mungojë vetëm disa ditë, për shkak të lëndimit që pësoi mbrëmë kundër Besiktasit në UEFA Champions
Bayern dëshiron blerjen e përhershme të James Rodriguezit Gazeta gjermane Sport Bild, raporton se gjiganti bavarez është i bindur nga paraqitjet e James Rodriguezit dhe tani duan
Newcastle befason United, djemtë e Mourinhos shokohen në St. James Park (VIDEO) Newcastle United ka mposhtur me rezultatin minimal Manchester United në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën e
James spiunon shokun: Do që t'i bashkohet Reali Ditët e fundit është përflitur se Leëandoëski ka kërkuar transferimin nga Bayern Munich në Real Madridid, ndoshta kjo mu
Reali nuk mund ta rikthejë Jamesin këtë verë Disa ditë më parë, shumë media spekulonin se Real Madridi mund ta rikthejë në skuadrën e tyre James Rodriguez gjatë kësa
5 arsyet se pse James Rodriguez po shkëlqen me Bayern Munich Pasi erdhi në Bavari nga Real Madridi, James Rodriguez, ishte në qendër të vëmendjes. Atij i mungoi besimi dhe mezi k
Mundi kancerin, 23-vjeçari konkuron në shfaqjet e Bodybuilding (FOTO LAJM) Ai e ka mundur kancerin dy herë dhe tani është duke frymëzuar mijëra njerëz duke ndarë udhëtimin e tij në palestër përme
Skënderbeu rikthehet tek fitorja, gjunjëzon 0-2 Teutën dhe blindon finalen e Kupës Skënderbneu ka arritur të hedhë një hap tejet të rëndësishëm drejt kualifikimit në fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipë
James Franco në depresion pas akuzimeve për ngacmime seksuale Edhe aktori i famshëm James Franco ashtu si shumë personazhe të tjerë meshkuj në Hollywood është akuzuar nga 5 femra të