999 rezultate për

jakup

Jakup Krasniqi fiton betejën me COVID-19 Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është shëruar nga coronavirusi. Kështu ka bërë
Infektohet me Covid-19 Jakup Krasniqi Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, është infektuar me koronavirus. Në një prono
Fotografohet pa pikë grimi, kështu duket Leonora Jakupi më natyrale se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Leonora Jakupi është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar, të cilën e shohim gjithmonë të kuruar
Më sensuale se asnjëherë, Leonora Jakupi shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Ndryshoi look, të gjithë të mahnitur me pamjen e re të Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Leonora Jakupi apel institucioneve: Mbyllni shkollat sa nuk është bërë më e madhe (FOTO LAJM) Tashmë ka shkuar në 12 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, ndërsa ditën e sotme një ka vdekur po nga ky viru
Leonora Jakupi feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO LAJM) Karriera e Leonora Jakupit ka filluar që në moshën 15 vjeçare dhe këngëtarja i ka dhuruar mjaft hite të paharrueshme pub
11 mijë euro look-u, jeta super luksoze e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret shqiptare që gjithnjë është përfolur për pamjen e saj elegante dhe fisnike!
11 mijë euro look-u, jeta super luksoze e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret shqiptare që gjithnjë është përfolur për pamjen e saj elegante dhe fisnike!
Ndërroi mendje për dasmat! Leonora Jakupi zbulon datën kur do të martohet (VIDEO) Këngëtarja Leonora Jakupi mori vëmendjen në korrik të vitit të kaluar me rrëfimin e saj për jetën personale. Leonora
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Leonora Jakupi i jep “mësim” Fjolla Morinës se si bëhet koncerti në Drenicë (VIDEO) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Këngët
Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw
Policia e deklaroi të vdekur, reagon i riu (FOTO LAJM) Gjatë orëve të para të ditës së sotme, 25 vjeçari Sefa Kaya, menaxher i një këngëtari në Kosovë, ndërroi jetë në aksin P
Zeka nxjerr emrat e partisë të tij që po punësojnë familjarët Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka, i cili është hyrë në Kuvend me Nismën për Kosovës, e cila më pas ndërroj në Nisma Socia
Jakup Krasniqi: Me këtë KQZ rrezikohen zgjedhjet e lira Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka komentuar emërimet e anëtarëve të rinj të KQZ-së. Sipas tij, me em
Nisin homazhet për kolonelin dhe Jakupin Në hollin e Kuvendit të Kosovës kanë nisur homazhet për rivarrimin e eshtrave të kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakup
Sot rivarroset Kolonel Krasniqi dhe Jakupi, detajet e ceremonisë Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët
Leonora Jakupi ka një njoftim të rëndësishëm për fansat Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka dhënë lajmin për r
Jakupi mesazh Thaçit për vijat e kuqe Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Jakup Krasniqi, e ka thumbuar ish-shefin e partisë s