999 rezultate për

jahti

600 milion euro, Bill Gates blen jahtin e ëndrrave Një ndër njerëzit më të pasur në botë ka blerë një super jaht e i cili funksionon me hidrogjen të lëngshëm. Bill Gate
Anije luftarake e ndërthurur me atë kozmike, njihuni me "bishën" që pritet të pushtojë oqeanet (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e mjeteve lundruese, Elena Nappi, zbuloi projektin e saj të një jahti që shndërr
Zhdukja e kapitenit turk në Shëngjin, çfarë po ndodh me jahtin super luksoz Prokuroria shqiptare i ka kthyer pronarit jahtin e mbetur në ujërat shqiptare pas zhdukjes së kapiteni turk Sezgin Yavuz
Anije ushtarake apo jaht miliarderësh? Njihuni me "bishën" e detit (FOTO LAJM) Në dete e oqeane qarkullojnë shumë superjahte, të cilët çdo vit përmirësohen. Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e
Shkrumbohet jahti super luksoz i këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Jahti luksoz i këngëtarit të njohur, Marc Anthony ka marrë flakë. Mediat e huaja raportojnë se në momentin që flakët
E pabesueshme, shfaqet jahti luksoz që zhytet 300 metra në thellësi për 10 ditë rresht (FOTO LAJM) Gjithçka duket sikur ka dalë nga një film me James Bond, por është një projekt që tregon se e ardhmja e jahteve luksozë
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Edhe me ujëvarë, ky është superjahti luksoz (FOTO LAJM) Një firmë holandeze ka dizenjuar një superjaht që brenda tij ka shkallë lundruese, një qilar vere dhe ujëvarë. Vida,
Zhdukja misterioze e kapitenit, biznesmeni turk tërheq jahtin që u gjet i braktisur Është tërhequr nga porti i Shëngjinit jahti i biznesmenit turk i cili u gjet i braktisur në det të hapur me 6 shtator të
"Anije kozmike" mbi ujë, del në shitje super jahti luksoz (FOTO LAJM) Katër kabina me hapësirë të madhe të cilat mund të mbajnë deri në 12 persona, një urë private dhe një tarracë për të mar
Dalin pamjet, e bija e Trump kalon pushimet me miliarderin rus në superjahtin e tij (FOTO LAJM) Disa dokumente të bëra publike kanë zbuluar se Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner kanë bërë pushime me mi
Zhdukja e kapitenit turk/ Habit ambasadori: Jahti erdhi vetë nga Mali i Zi Ambasadori i Turqisë në Tiranë ka folur lidhur me ngjarjen e ndiodhur në fund të muajit Gusht ku një Jaht i braktisur u
Projektohet superjahti që do të "pushtoj" detet dhe oqeanet, vlera marramendëse (FOTO LAJM) Një superjaht po projektohet se fumdmi për të “pushtuar” detet dhe oqeanet. Anija që do të kushtojë 90 milionë paund
Nga fotot romantike me Rudinën te jahti dhe trupi muskuloz, si po e përjeton Aleksi ndarjen (FOTO & VIDEO) Kryefjalë e medias rozë këto kohë ka qenë ndarja e Rudina Dembacajt me bashkëshortin, por nëse jeni kuriozë se s’i po e
Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM) Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten. Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe
Zhdukja e kapitenit të jahtit në Shëngjin, flet gruaja shtatzënë: Vajza kërkon babain Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende n
“Më tha jam afër Durrësit, pastaj...”, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd
Miliarderi turk kërkon jahtin: Mund të dëmtohet (FOTO LAJM) Autoritetet shqiptare nuk lejojnë që biznesmeni turk të tërheqë jahtin e tij nga Porti i Shëngjinit. Mësohet se Nedim Ak
Zbardhet dëshmia e pronarit të jahtit turk të gjetur në Shëngjin Policia dhe prokuroria e Lezhës gjatë pasdites së sotme ka marrë në pyetje pronarin e jahtit Nedim Akyuz, i cili rezulto
Kush është pronari i vërtetë i jahtit misterioz që u gjet pa njerëz në Shëngjin (FOTO LAJM) Në jahtin e gjetur pak ditë më parë 12 milje larg Shëngjinit, Policia Kufitare gjeti disa dokumenta që mbanin emrin e nj