999 rezultate për

jaguar

Një "Jaguar" dhe një "Audi" shkaktojnë kaos rrugëve të Londrës (FOTO LAJM) Një 25 vjeçar është duke luftuar me vdekjen në spital pasi u përfshi në një aksident spektakolar gjatë mbrëmjes së djesh
18-vjeçari hedh në liqen BMW-në, donte Jaguar për ditëlindje Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhurat
Digjet një jaguar në kufirin maqedonas Një automjet i markës "jaguar" me targa franceze është djegur në lëvizje para vendkalimit kufitar "Bllacë". Zjarri është
Lëvizte në qytet me 'Jaguar’ dhe armë me vete, arrestohet 38-vjeçari në Vlorë Polica e Vlorës ka realizuar me sukses një operacion duke arrestuar një person të shpallur në kërkim si dhe ka arrestuar
Aksident i rëndë në Berat, “Jaguari” përplas keq të riun Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Berat. Një 32-vjeçar ëhstë aksidentuar nga një automjet në rrugë
Tenton të shmangë Jaguar-in, makina rrotullohet 360 gradë në ajër (VIDEO) Një makinë është rrotulluar 360 gradë në ajër, pasi ngjiti një bordurë me bar duke tentuar të shmangë një “Jaguar”, shof
Zbardhet ngjarja, “Jaguari” i kandidatit për deputet të LSI në Durrës shpërtheu në flakë Policia e Durrësit ka dhënë detaje lidhur me zjarrin që përfshiu një makinë mesditën e sotme në Durrës. Me anë të nj
XE i ri më i fuqishmi i prodhuar ndonjëherë nga Jaguar Jaguar XE SV Project 8 është vetura më e fuqishme për rrugë që Jaguar ka krijuar ndonjëherë, i bërë nga divizioni i Oper
Rama nuk heq dorë nga Jaguarët superluksozë Këshilli i Ministrave ka shfuqizuar vendimin e shumë debatuar për marrjen me qira të makinave për zyrtarët e lartë, përf
Jaguar prezanton makinën më të re,SUV F-Pace Jaguar ka njoftuar zyrtarisht në një ngjarje në Mumbai se makina SUV F-Pace është gati të hidhet në tregun Indian me nj
Vogëlushja dhe këlyshi jaguar pinë së bashku qumësht (VIDEO) Përmes videos do të shikoni se një vajzë tetë muajshe me emrin Bela dhe një këlysh jaguar Juma, shihen të shtrirë bashkë
Në Kërçovë nis prodhimi i “airbag”-ëve për BMW, Toyota, Porche, Jaguar Në zonën teknologjike-industriale të Kërçovës sot ka filluar punën fabrika për prodhimin e "airbag"-ëve per disa prej ma
Braçe: Nëse qeveria blen Jaguar-ët, unë lë mandatin Deputeti socialist Erion Braçe ka dalë kundër blerjes së makinave të markës “Jaguar” nga qeveria. Duke folur në emisioni
Ironia e Gjikës: Nga 44 Jaguarët, të parin ma bënë mua dhuratë! Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika, përmes një postimi në Facebook ka zgjedhur të ironizojë vendimin e qeverisë p
Bregu: "Bashkohem" me Ramën për Jaguar-in (VIDEO) Deputetja e Partisë Demokratike e ftuar mbrëmjen e së premtes në emisionin "Oktapod" në "Vizion Plus", është bërë pjesë
Nishani: S’i pranoj Jaguar-ët, kushtojnë shtrenjtë Presidenti Bujar Nishani deklaroi se Presidenca nuk do t'i marrë makinat, që do të sjellë Qeveria me qera. I ftuar në em
Rama: Ne kursejmë, “Jaguari” më i lirë sesa Volkswagen apo Mercedes Benz Rama i është përgjigjur akuzave të opozitës për tenderin e blerjes me qira të 44 makinave të markës “Jaguar”. “Keni bërë
Qeveritarët tanë duan Jaguar, por ja si lëviz kryeministri i ri i Kanadasë (VIDEO) Në një kohë kur në Shqipëri ka plasur debati në lidhje me makinat Jaguar që kërkon të marrë qeveria kryeministri i ri i
"Jaguarët e qeverisë", plas gallata me Edi Ramën (FOTO) Fakti që kryeministri dhe qeveria do të marrin për veten makina "Jaguar" është bërë një temë që po diskutohet së fundmi.
PD: Rama porositi makinat e luksit tek miku i tij Papuli Deputetja demokrate Albana Vokshi, sot është ndalur tek korrupsioni, ku sipas saj, kabineti qeveritar po shpenzon për lu