999 rezultate për

jackson

Ndërron jetë babai i Michael Jackson Babai i këngëtarit Michael Jackson ka ndërruar jetë ditën e djeshme pas betejës me kancer në pankreas. 89 vjeçari i
Ndërron jetë papritur aktori në moshë 20-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i serialit “The Goldbergs”, Jackson Odell, ka ndërruar jetë në moshë 20-vjeçare. TMZ bën të ditur se ylli i ri
Përkulja e pamundur e Michael Jacksonit, tashmë shpjegohet edhe shkencërisht Neurokirurgët kanë përshkruar në detaje sesi Michael Jackson arriti të realizonte përkuljen biomekanikisht të pamundur n
50 Cent lë muzikën për boksin? Ai është një nga këngëtarët më të suksesshëm në rrymën “Rap”, por Curtis Jackson i njohur si 50 Cent ka një tjetër ëndër
Vajza e Michael Jackson kapet ''mat'' me modelen (FOTO LAJM) Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram. Por prej kohë
Ra dëborë për herë të parë pas 29 vitesh, paralizohet Florida (FOTO LAJM) Dëbora e rënë në Tallahassee të Floridas për herë të parë në 29 vjet ka shkaktuar trafik, mbylljet e aeroportit dhe temp
Njihuni me policin që kërcen si Michael Jackson kur drejton trafikun! (VIDEO) Ai është frymëzuar nga filmat e Bollywood-it, ka mustaqe të stilit të Freddie Mercury dhe lëvizjet e Michael Jackson, nj
Fëmijët e Michael Jackson pozojnë së bashku për festa Dy fëmijët më të rritur të të ndjerit, mbretit të pop-it Michael Jackson shpreshherë janë në vëmendjen e medias edhe për
Polici ngatërron revolen elektrike me atë me plumba dhe qëllon adoleshentin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Georgia të Shteteve të Bashkuara, ku një polic ka ngatërruar revolen me plumba me
Policia zbulon materialet e frikshme që u gjetën në shtëpinë e e Michael Jackson Policia kaliforniane më në fund ka bërë të ditur zbulimet shqetësuese që gjeti në shtëpinë e yllit të popit Michael Jack
Michael Jackson është gjallë! (FOTO LAJM) Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara t
Vajza e Michael Jakson bën të atin krenar Pothuajse kanë kaluar 10 vjet që nga ndarja nga jeta e Yllit Michael Jackson. Ama ka qenë Paris Jackson, e bija e kn
Bateristi i Michael Jackson pëlqen performancën e çiftit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga dyshet më simpatike të muzikës shqiptare, të dy të zbuluar në talent shown "The voice", kanë zbuluar një moment
Jannet Jackson e divorcuar por e lumtur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur ndryshe edhe si motra e yllit të popit Michael Jackson, ka vetëm pak kohë që ka nisur procedurat e
Vajza e Michael Jackson ngatërrohet me një të pastrehë Vajza e Michael Jackson, Paris Jackson, është ngatërruar me një të pastrehë. Ajo ka qenë e ulur në parking gjatë dis
Vajza e Micheal Jackson deklaratë tronditëse për vrasjen e babait të saj Paris Jackson beson se babai i saj, Michael Jackson është vrarë. 18-vjeçarja ka dhënë intervistën e parë të saj për revi
Janet Jackson, nënë për herë të parë në moshën 50 vjeçare Në moshën 50 vjeçare, këngëtarja Janet Jackson është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë publik zëdhënësi i saj
Janet Jackson për herë të parë e veshur si myslimane (FOTO LAJM) Janet Jackson është fotografuar për herë të parë e veshur si myslimane që pasi lajmëroi shtatëzaninë e saj. Këngëtarj
"Babai më infektoi me HIV!" (FOTO LAJM) Kur Brajan Jackson ishte ende i vogël, babai i tij e donte shumë, por gjithçka ndryshoi kur ai u kthye nga Arabia Saudit
"Drake ia kalon edhe Michael Jackson" Rihanna, Adele dhe Justin Bieber janë lënë pas nga Drake, i cili ka thyer rekordin e vendosur nga Michael Jackson për no