999 rezultate për

jack

Skandali me Timberland, Jacksonit i ndodh e papritura Pasi Justin Timberlake u kërkoi publikisht falje Britney Spears dhe Janet Jackson, kësaj të fundit i ndodhi një surprizë
Kështu arrihet suksesi! Njihuni me "rregullin 5-orësh" që vënë në zbatim Bill Gates, Jack Ma dhe Elon Musk Liderët dhe sipërmarrësit kryesorë të botës kurrë nuk harrojnë të kalojnë kohë duke mësuar. Drejtuesit më të suksesshëm
Dikur një yll në kopertinat e revistave, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë dhe kontrollon në koshat e mbeturinave. Loni
Prekëse, qeni shkon drejt vdekjes përballë ujkut për të shpëtuar 10-vjeçarin (VIDEO) Një ngjarje e pabesueshme është shënuar në Rusi ku një qen ka ngordhur gjatë betejës së tij me një ujk për të shpëtuar p
Dikur kryesonte pronat me vlerë 100 milion dollarë, sa u shit "Neverland" e Michael Jackson Ferma “Neverland” e yllit të ndjerë të pop-it, Michael Jackson thuhet se i është shitur miliarderit Ron Burkle, një ish
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Emocionuese, vogëlushja e Chrissy Teigen kujdeset për kujtimin e vëllait të humbur (VIDEO) Chrissy Teigen dhe John Lergend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë së shpejti. Modelja e njohur
Në nder të fëmijës që humbi, miqtë përlotin Chrissy Teigen (VIDEO) Miq të Chrissy Teigen kanë dhuruar gjak në nder të djalit që ajo nuk mundi të sillte në jetë, të cilin kishte menduar ta
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Me pamjet nga spitali, modelja njofton e shkatërruar humbjen e fëmijës (FOTO LAJM) Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme
Me fustan të hapur dhe joshës, Elettra Lamborghini martohet si në përralla (FOTO LAJM) Të shtunën pasdite në Liqenin e Comos në Itali, Elettra Lamborghini dhe Afrojack, u betuan për dashurinë e tyre të përje
Princesha në pritje të ëmbël, një bebush po i shtohet familjes mbretërore (FOTO LAJM) Princesha Eugenie dhe Jack Brooksbank janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë Pallati Bu
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Qeveria u mbylli punën, Devis Xherahu shpërthen në lot: Nuk jam i pasur Në një intervistë për emisionin “Tempora” në RTV Ora, këngëtari Devis Xherahu ka folur për masat e marra nga qeveria shq
"Dikush po përpiqet të më vrasë", zbulohen detaje nga ditari i Michael Jackson (FOTO LAJM) Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në dita
Bota e futbollit në zi, sëmundja e rëndë i merr jetën kampionit të botës (FOTO LAJM) Shuhet një kampion bote. Jack Charlton, ish-lojtari i Leeds dhe Anglisë, i cili luante si mbrojtës, ka ndërruar jetë në
Jack u mbyt nga Rose? Fotot që tregojnë të vërtetat nga Titanik (FOTO LAJM) Filmi më i njohur në të gjithë botën padyshim është Titaniku. Historia e prekshme e dashurisë mes Roze dhe Jack bëri
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Jackie Chan i infektuar me koronavirus? Dalin rezultatet (FOTO LAJM) Nga informacionet e fundit, së paku 84.000 njerëz janë infektuar dhe rreth 2.900 kanë vdekur si pasojë e COVID-19, i njo