999 rezultate për

izraelit

Goli i parë i Izraelit ndaj Shqipërisë po bën xhiron e botës (FOTO & VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë mori humbjen e dytë radhazi në Ligën e Kombeve duke u mposhtur në transfertë nga Izraeli me rezu
Portieri hero i Izraelit bëhet "viral" me asistin e golit kundër Shqipërisë (VIDEO) Portieri i kombëtares së Izraelit, bëri një paraqitje mjaftë të mirë kundër Kombëtraes së Shqipërisë. Në disa raste
Skenarët e mundshëm që Shqipëria të renditet e para në grup (FOTO LAJM) Shqipëria mbetet në kuotën e 3 pikëve në grup, ndërsa Izraeli mban vendin e parë me 6 pikë, ndërsa Skocia qëndron sipër
Super goditje me kokë, portieri i Izraelit i mohon golin Balajt Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit në Beer Sheva. Në minutën e 23' Bekim Balaj ishte shumë afër golit pas nj
Shqipëria do të luajë sonte ndaj Izraelit, ky është çmimi marramendës i stadiumit Beer Sheva Shqipëria do të rikthehet në Izrael me kujtimet më të mira. Pas disfatës në vendin tonë 0-3, Shqipëria mori hak në “Beer
Trajneri i Izraelit i trembet Shqipërisë Trajneri i Izraelit i trembet Shqipërisë Trajneri i kombëtares së Izraelit, Andi Hercog tha në prag të ndeshjes me Sh
Panucci: Shpresojmë të fitojmë nesër kundër Izraelit Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, doli në konferencën për shtyp ku u shpreh optimist për sfidën e nesërme ndaj I
Ky është formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Izraelit Shqipëria do të përballet nesër në mbrëmje me Izraelin, në takimin e vlefshëm për Ligën e Kombeve. Një fitore në Ber She
Do të luajnë kundër Izraelit, Kombëtarja flututon drejt Tel Avivit (FOTO LAJM) Lojtarët dhe pjesëtaret e stafit të ekipit të Kombëtares kanë udhëtuar për në Izrael paraditen e sotme me avionin “Lasgu
Basha: Ndaj Izraelit si një finale, hedhim hapin drejt kualifikimit Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Migjen Basha doli në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Izraelit. Në f
Hysaj: Rikthehemi te fitorja ndaj Izraelit Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj doli në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Izraelit që luhet
Grezda: Duam fitoren ndaj Izraelit Eros Grezda ishte një nga më të mirët për Shqipërinë, në miqësoren me Jordaninë, duke krijuar një mori rastesh, teksa iu
Mavraj: Nder të mbaj shiritin e Kombëtares Kapiteni i Kombëtares, Mërgim Mavraj në fund të ndeshjes foli për ndeshjen e zhvilluar kundër Jordanisë. • E prisje t
Panucci: Katastrofë nëse humbasim kundër Izraelit Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, doli sot në konferencë para mediave, në prag të sfidës së nesërme mi
Hyka si Agolli, Panucci “djeg” kapitenët te Kombëtarja Ekipi fitues nuk ndryshohet. E tillë është fraza në futboll, porse për Panuccin duket e padëgjuar. Kjo, pasi ndaj Izrael
Kryeministri i Malajzisë: Problemet në Lindjen e Mesme filluan me krijimin e Izraelit Kryeministri 90 vjeçar i Malajzisë ka mbrojtur deklaratat e tij kundërthënëse duke iu referuar hebrenjve, ndërsa pohon s
Netanyahu tregon depon sekrete të armëve bërthamore në Iran Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu tregoi të enjten atë që ai tha se ishte një depo atomike sekrete në Teheran dhe
Shitja e armëve Sirisë, Izraeli kërcënon Rusinë Kujdes me shitjen e armëve! Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu e ka paralajmëruar presidentin rus, Vladimir Putin
Rusia kundër Izraelit, nis me urgjencë raketat e avancuara në Siri Putini është i vendosur që të mbrojë me çdo kishte njeriun e tij në Damask dhe për këtë nuk po kursen asgjë. Pas nisj
Misteri, çfarë ndodhi mesnatën e djeshme mes Izraelit dhe Rusisë në qiejt sirian (FOTO & VIDEO) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e cilësoi si rezultatin e një zinxhiri rrethanash tragjike përplasjen e avionit spiu