999 rezultate për

izraelin

Si kurrë më parë, princi saudit bën deklaratën e papritur për Izraelin Muhamed bin Salman është cilësuar për momentin lideri më reformator në Lindjen e Mesme duke ndërhyrë fuqishëm në shoqëri
Rama e nis javën ndryshe, merret me Izraelin Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një mirëmëngjes të vecantë për gjithë ndjekesit e tij në rrjetet sociale. Si u
SHBA mbështet Izraelin për tu mbrojtur nga kërcënimi Shtetet e Bashkuara mbështesin plotësisht të drejtën e Izraelit për të mbrojtur veten nga kërcënimi, njoftoi Pentagoni p
Pasi u mësuan rivalët , caktohen dhe datat kur do përballet Shqipëria Me shortin e hedhur dje në Nyon te Zvicrës, mori rrugë edhe kompeticioni më i ri i UEFA-s, Nations League apo Liga e Kom
Zbardhen datat se kur do të luajë Shqipëria kundër Skocisë dhe Izraelit (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Shqipëria u shortua në Grupin 1 të Ligës C, ku do të ketë në grup Skocinë dhe Izraelin. Menjëherë, ja
Bëri foto me Miss Izraelin, familja e Miss Irakut dëbohet nga vendi Foto e tyre duhej të ishte një mesazh paqeje për gjithë botën. Por, kjo gjë ka pasur pasoja për familjen e Miss Iraku
Erdogan dhe Putin kërcënojnë Trump (FOTO LAJM) Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan dhe homologu i tij rus Vladimir Putin paralajmëruan të hënën se njohja Jeruzalemit
Palestina ndërpret komunikimin zyrtar me Izraelin Presidenti palestinez, Mahmoud Abbas, ka lajmëruar që lidershipi palestinez do të ndërpresë të gjitha kontaktet me Izrae
Pas fitores me Izraelin, Mavraj viziton xhaminë më të vjetër në botë (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj, ka shfrytëzuar transfertën ndaj Izraelit për të bërë një vizitë në dhe xhaminë më të vjetër e cila është
Sot De Biasi zgjidh dilemat e së ardhmes në konferencë për shtyp Një ditë përpara ndeshjes me Izraelin Gianni De Biasi e bëri të qartë nëse e mendon apo jo të ardhmen e tij në stolin ku
Mesazhi i veçantë i Mërgim Mavrajt disa orë pas fitores me Izraelin Kapiteni i Shqipërisë Mërgim Mavraj në ndeshjen me Izraelin është shfaqur shumë i i emocionuar pas fitores 0-3 që arriti
Hakmarrja shqiptare, Memushaj fundos Izraelin Shqipëria ka arritur të marrë hak ndaj Izraelit, i cili e mposhti b0renda në Shqipëri 0-3. Për të marrë hak plotësis
Premtimi i Mavrajt para ndeshjes me Izraelin: Dalim faqebardhë! (VIDEO) Kapiteni i ri i kombëtares Mërgim Mavraj ka folur në konferencë për shtyp në Izrael, para sfidës së nesërme. Mbrojtësi k
De Biasi largohet nga Shqipëria, paralajmëron një tjetër disfatë me Izraelin (VIDEO) Sfida e sotme pritet të vendosë të ardhmen e Gianni De Biasit në stolin e Shqipërisë. Një rezultat negativ, të cilit i s
Memushaj e ka gati "recetën" për të dalë nga kriza në kombëtare (VIDEO) Humbja me Luksemburgun në miqësore ka tronditur ambientin kuqezi, pasi Shqipëria humbet prej 5 ndeshjesh radhazi. Mesfus
Hysaj i bindur: Cikli nuk ka mbaruar, De Biasi nuk do të largohet Pas humbjes së turpshme ndaj Luksemburgut, Shqipëria do të luajë sfidën e radhës kualifikuese ndaj Izraelit. Elseid Hysa
Flet ish-bomberi Bogdani: Humbje befasuese, ja si mund ta mundim Izraelin! Rezultati i miqësores me Luksemburgun ka qenë befasues edhe për Erjon Bogdanin, ish-sulmuesin kuqezi që mban rekordin si
Pronarët e Interit bindin De Biasin, gati largimi pas ndeshjes me Izraelin Grupi i biznesmenëve kinezë që kanë në pronësi Interin, Suning, ka gati një ofertë tunduese për trajnerin e kombëtares s
Di Biasi kritikon ndeshjen me Izraelin: Fitoi falë gjyqtarëve Trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi, e sheh si shumë të rëndësishme miqësoren ndaj Luksemburgut, para ndeshjes me Izr
De Biasi publikon listën për Luksemburgun dhe Izraelin, lë jashtë kapitenin Shqipëria do të luajë sfidën miqësore kundër Luksemburgut dhe më pas sfidën ndaj Izraelit disa dit ëmë vonë për eliminat